Haber

Call of Duty 2021’in Önümüzdeki Hafta Açıklanacağı Söyleniyor

Call of Duty 2021 veya isim sızıntısında belirtilen Call of Duty: Vanguard, resmi hesapta atılıp sonradan silinen bir tweete göre önümüzdeki hafta açıklanabilir.

NEXTGEN_ishere adlı kullanıcıdan bir tweet, Call of Duty: Vanguard ön izleme ambargosunun 19 Ağustos saat 20.45’de sona erdiğini iddia etti. Birçok kişi, tweet atılan bu hesap tanınmadığı için söylentiyi reddetti ve sonrasında hesap da iddialarını destekleyecek herhangi bir kanıt sağlamadı. Fakat sonrasında aynı tarih için resmi hesaptan da tweet atıldı ve aynı şekilde sonrasında tweet kaldırıldı.

Tom Henderson dört bağımsız kaynaktan aldığı bilgiye göre “19 Ağustos’ta bir Vanguard ön izlemesi veya Vanguard ile ilgili bir şey olduğunu” doğruladığını iddia etti. Geçtiğimiz birkaç gün içinde, internette bir PlayStation State of Play etkinliğinin de 19’unda gerçekleşeceğine dair söylentiler dolaşıyordu. Henderson, Sony’nin Vanguard’ın pazarlama haklarına sahip olduğunu söylüyor ve her yeni Call of Duty duyurusunun bir Sony etkinliğinden geldiğini düşünürsek, Vanguard’ın bu State of Play’de duyurulduğunu görmek çok da sürpriz olmaz.

Şu anda Call of Duty: Vanguard hakkında pek bir şey bilinmiyor. Activision, Sledgehammer Games’in yeni oyunu geliştirdiğini doğruladı ve oyunun 2. Dünya Savaşı sırasında geçeceği söylentileri çıkmıştı.

Kaynak
TrueAchievements

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu