Call of Duty: Vanguard Beta Sızıntısında Yeni Bir Harita Ortaya Çıktı

Anıl Er
Anıl Er
1 Dk Okuma Süresi

Call of Duty: Vanguard’ın açık betası birkaç gün içinde oyunculara sunulacak. Markanın hayranları uzun zamandır beklenen bu yapım hakkında daha fazla bilgi için heyecanlanıyor. Oyun endüstrisinden tanınmış bir kişi olan Tom Henderson, testler sırasında oynayacağımız haritalarla ilgili birkaç detayı Twitter’da paylaştı.

Vanguard

Son Modern Warfare’den “Clean House” görevini hatırlayan oyuncular bu nedenle biraz hayal kırıklığına uğrayabilirler. Beta ile ilgili bazı önemli bilgiler, TheMW2Ghost tarafından da açıklandı. Kaynaklarına göre Vanguard, seviye başına altı perk sunacak. Ayrıca üç silahın varlığını da doğruladı: efsanevi M1 Garand, Sten ve RATT tabanca.

Call of Duty: Vanguard’da neler olacak?

TheMW2Ghost ayrıca Henderson’ın Red Star haritasıyla ilgili tweetine atıfta bulunarak, haritanın büyük olduğunu ve Stalingrad Savaşı sırasında geçtiğini belirtti. Son olarak Eagle’s Nest adlı dördüncü haritayı Naziler için dıştan güzel ve içeride karanlık ve gizemli bir dağ inziva yeri olarak tanımladı.

Call of Duty: Vanguard, 5 Kasım’da PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S için çıkış yapacak. Oyundan Call of Duty: WWII’nin yaratıcısı Sledgehammer Games sorumlu olacak. Peki siz Hitler’in halefini avlamaya hazır mısınız?

 

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
Takip et
Çıkış yılı, türü fark etmeksizin her oyunu deneyen, bunların yapılışı ve tekniğiyle de ilgilenen eski kafa bir "oyuncu" anil_er@hotmail.com
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image