Haber

Call of Duty: Vanguard Tanıtım Fragmanı Yayınlandı, Çıkış Tarihi ve Ek Detaylar Duyuruldu

Call of Duty severleri buraya davet ediyoruz.

Activision, hafta boyunca gelen sızıntı haberlerinden bıkmış olacak ki Call of Duty: Vanguard için detaylara inen resmi bir tanıtım fragmanı yayınladı. Bunun yanında yayıncı, oyunun resmi Battlenet sayfasını da yükledi.

Call of Duty: Vanguard neler içerecek?

Öncelikle en çok merak edileni önden söyleyelim ki yeni COD oyunu, Battlefield 2042’ye karşın tek oyunculu bir hikaye modu bulunduracak. Bu kampanya içerisinde oyuncular, İkinci Dünya Savaşı’nın farklı ve teatral savaş atmosferlerini tadarken etkileyici anlar geçirecek.

“Call of Duty: Vanguard (tek oyunculu modu) sizi, savaşın gidişatını ve tarihi sonsuza dek değiştirenlerin üzücü hikayelerini anlatırken, benzersiz bir küresel ölçekte savaş içeren, derinden ilgi çekici ve sürükleyici karakter odaklı bir anlatı deneyimine kaptırmayı vaat ediyor.

Ek olarak, COD:V ayrı ayrı bir çok oyunculu ve Zombie modu da içerecek. Zombi modu, Treyarch tarafından yapılırken tek oyunculu kampanya ise Sledgehammer Games tarafından yapılacak.

Vanguard

Unutmadan geçmeyelim ki oyunun “Standard” ve “Ultimate” adı altında iki farklı edisyonu olacak. Bu iki paketin ön siparişi oyuncuları açık beta testine kabul edecek. Ultimate paketi, diğer paketten farklı olarak Task Force One kozmetik eşyalarını ve Battle Pass Bundle paketini içerecek.

Call of Duty: Vanguard, 5 Kasım tarihinde bizlerle buluşacak.

Kaynak
DSO Gaming

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu