Call of Duty: Warzone’un Xbox One ve Series X Kıyaslaması

Ersel İsmail İSLAM
Ersel İsmail İSLAM
2 Dk Okuma Süresi
ElAnalistaDeBits tarafından hazırlanan Call of Duty: Warzone grafik karşılaştırma videosu, Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One X ve Xbox One arasındaki görsel farklılıkları gösteriyor.
Warzone’un bu konsollardaki farklarını gözler önüne seren videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz. Çok küçük değişikliklermiş gibi gelse de hatta bazılarına “hani bunların arasında bi’ fark yok ki” desek de böyle küçük detaylar oyundan aldığımız hazzı artıyor. Videoda dört Xbox konsolunun hepsi yan yana yerleştirilmiş bu yüzden ayırt etmesi biraz daha kolay olacaktır.

Açıkçası, Xbox One X ve Xbox Series S karşılaştırması belirttiğimiz gibi biraz daha az belirgin olsa da Microsoft’un 2013 ve 2020 konsollarını karşılaştırınca aradaki fark net bir şekilde görebiliyorsunuz.

Xbox Series X ve Xbox Series S, bu haftanın başlarında tüm dünyada 10 Kasım’da dünya çapında piyasaya sürüldü. Xbox Series X konsollarının büyük miktarda duman yayan bazı viral videolarına hepimiz denk gelmişizdir. Videolarınsa sahte olduğu Microsoft tarafından kanıtlandı. Hatta “bunu söyleyeceğimizi düşünmezdik ama” ile başlayan kendilerinin bile şaşırdığı ve insanların Xbox’ın içine elektronik sigara üflememesi gerektiğini belirten bir mesaj yayınladılar.

Oldukça başarılı bir lansman gibi görünmesine rağmen nedense Microsoft hala yeni Xbox konsolları için satış rakamlarını paylaşmaya istekli değil. Xbox patronu Phil Spencer geçtiğimiz günlerde Xbox Series X için satış rakamlarını paylaşmanın “odağı değiştireceğini” söyledi.

Bu makaleyi paylaş
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir