CD Projekt Red, Cyberpunk 2077’den Vazgeçmeyecek

Ülvi Gardaşov
Ülvi Gardaşov - Yazar
1 Dk Okuma Süresi

Çıkışını oldukça sorunlu bir şekilde yapan Cyberpunk 2077, her ne kadar çıkışından aylar sonra mevcut hataları bir çoğu düzeltilse de, kaybettiği oyuncuları tam olarak geri alamadı. Oyunun 1.2 yaması ile 500’den fazla değişiklik ve iyileştirmeler içerdiğini düşünürsek, Cyberpunk 2077 yavaş yavaş hatalarından arınmaya başladığını söyleyebiliriz.

Bu iyileştirmeler ve değişiklikler sayesinde Cyberpunk 2077 tekrardan Playstation Store‘a eklenir diye düşünüyoruz. Zira CD Projekt RED CEO’su da Reuters‘a verdiği röportaja göre bizimle aynı düşüncede.

“Cyberpunk 2077’yi rafa kaldırmayı seçenek olarak görmüyorum. Oyunu, gurur duyabileceğimiz ve bu nedenle yıllarca başarıyla satabileceğimiz bir duruma getirebileceğimize inanıyoruz.”

CD Projekt RED CEO’su Adam Kicinski

Ayrıca Kicinski, oyunu PlayStation Store’a geri getirme amacıyıla Sony ile iletişim halinde olduklarını da açıkladı. Playstation oyuncuları yakında doya doya Cyberpunk’un evrenine dalabilecekler.

Görünen o ki, CD Projekt, Cyberpunk 2077 için çok titiz davranıyor. Umarız yakın zamanda çıkış yapacak Cyberpunk DLC‘leri ve Online modu ile oyuna bambaşka bir hava katarak eski oyuncularını tekrardan toparlayabilir…

Bu makaleyi paylaş
By Ülvi Gardaşov Yazar
Takip et
Dünya adlı bu gezegende, kapladığım mekanın hakkını, yazmakla veriyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir