Crash Bandicoot 4: It’s About Time’ın Steam Sayfası Açıldı

PC'de Battle.net'e özel olan Crash Bandicoot 4: It's About Time, bir sene aradan sonra Steam'e de çıkış yapıyor.

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

Wumpa Adaları’nda yaşayan sevimli bandicoot Crash’in maceraları, bugüne kadar birçoğumuzun bildiği platform oyunlarının konusu haline geldi. Sony ile başlayan maskotumuzun yolculuğu, Vivendi Games ve Activision’a kadar uzanırken bize de bu tarihi seriyi günümüz şartlarında oynamak düşüyor.

Geçtiğimiz sene konsollara özel olarak çıkartılan ve oldukça iyi eleştiriler alan serinin dördüncü oyunu Crash Bandicoot 4: It’s About Time, bir sene aradan sonra Steam platformunda yayınlanmak için geri döndü.

Peki Crash Bandicoot 4: It’s About Time ne anlatıyor?

Neo Cortex ve N. Tropy’nin çoklu evrene bir saldırı hazırlamak için geri döndüğü yapımda Crash ve Coco, gerçekliğin kanunlarını bükmek uğruna dört kuantum maskesini bir araya getirerek günü kurtarmak zorunda kalıyor.

Halihazırda olan oynanış mekaniklerinin yanında ziyaret edilebilen evrenler, yeni beceriler ve kostümler gibi çeşitli yenilikler de içeren Crash Bandicoot 4, Naughty Dog veteranlarının elinden çıkmış olmasa da trilojinin kökenlerine bağlı kaldığını kanıtladı.

Öncesinde PS4 ve Xbox One için Battle.net başlatıcısına özel olarak çıkış yapsa da dördüncü oyunu ilk kez Activision Blizzard’ın dışında üçüncü bir parti platformda görmüş oluyoruz.

It’s About Time, PC’ye 18 Ekim tarihinde çıkış yapacakken oyunun fiyatı ise bilinmezliğini koruyor.

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir