PCKONSOL

Crysis Remastered İçin 8K Çözünürlükte Video Yayınlandı.

Crysis Remastered 8K İçin Çözünürlükte Video Yayınlandı.

Crysis Remastered yakında PC, Xbox One ve PS4 için piyasaya sürülecek ve nasıl bir deneyim sunacak oyuncular tarafından oldukça merak edilen bir konu. Hal böyle olunca da oyun ile ilgili her yayınlanan video veya fragmanlar radarımızdan kaçmamakta.

Şimdi ise Crysis Remastered için 8K çözünürlükte yeni bir video yayınladı. Videoda oyunun RTX (ışın izleme), yüksek kaliteli dokular ve 8K çözünürlükte nasıl göründüğünü görme imkanına sahip olabiliyoruz. (Gerçi 8K monitörümüz yok ama olsun) Ayrıca bu video sayesinde eski oyun ile “Remastered” arasındaki farkları da oldukça net olarak görebiliyoruz.

Dilerseniz videoyu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Bildiğiniz üzere Crysis Remastered PC, Xbox One ve PS4 grafiksel anlamda gelen tepkiler üzerine çıkış tarihi ertelenmişti. Sadece Nintendo Switch platformunda ertelenmeden çıkan oyunun PlayStation 4, Xbox One ve PC için yeni çıkış tarihi 18 Eylül olarak belirlenmişti. Switch sürümünün ertelenmemesinin sebebi de hem RTX özeliğinin olmaması hem de el konsolu için optimize edildiğinden grafiklerİ PC’ye göre daha düşük seviyede olmasıydı.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu