HaberPC

Cyberpunk 2077’de 50’den Fazla Mod ve 4K Görüntü Kalitesi İle Müthiş Gözüküyor

YouTube'daki Digital Dreams kanalının sunucusu, hayran yapımı modların iyi bilinen oyunları nasıl güzelleştirebileceğini gösteren bir video hazırladı. Bu modlar Cyberpunk 2077'de görsel şölen yaşatıyor.

Ünlü oyunlara grafik modları yüklemek ve stabil oynanışları kaydetmek konusunda uzman olan Digital Dreams, The Witcher 3: Wild Hunt, The Elder Scrolls V: Skyrim gibi ünlü oyunların modlu videolarını yapmıştı.

Bu sefer CD Projekt RED’in oyunu Cyberpunk 2077’nin açıkça geliştirilmiş görsellerle 4K olarak sunan videosunu aşağıda bulabilirsiniz.

Yukarıdaki videoda da görüldüğü gibi Cyberpunk 2077’de görsel kaliteyi daha da artırmak için Digital Dreams’in yaratıcısı 50’den fazla mod yükledi. Tam listesi Nexus modlarında bulunabilir. Videonun tamamı GeForce RTX 3090 GPU ile donatılmış bir bilgisayarda kaydedildi.

Bu kanalda son günlerde ortaya çıkan tek etkileyici videonun bu olmadığını belirtmekte fayda var. Ayrıca, ormanın son derece fotogerçekçi göründüğü, modlanmış Kingdom Come: Deliverance’ın 8K’daki görüntülerine dikkat etmenizi öneririz.

Kaynak
gamepressure

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu