Disney ve Lucasfilm’den Yeni Bir Star Wars Oyunu mu Geliyor?

Anıl Er
Anıl Er
2 Dk Okuma Süresi

Disney ve Lucasfilm, 2021’in geri kalan günleri için yeni bir satış kampanyası duyurdu ve bu süreçte, yeni bir Star Wars oyunuyla ilgili açıklamanın da geleceğine işaret ediliyor olabilir.

Resmi Star Wars web sitesi, “Bring Home The Bounty” kampanyası olarak adlandırılan bu süreçte, yıl sonuna kadar her hafta yeni Star Wars oyuncakları, koleksiyonları, kitapları, kıyafetleri ve daha fazlasını piyasaya sürecek. Bu programda, 14 Aralık‘ta bir de gamepad gösteriliyor ve yeni oyunla ilgili bir tür duyuru olduğu düşünülüyor.

Star Wars Oyunu

Bunun yeni bir Star Wars oyunu olacağı kesin mi?

Bunun yeni bir açıklama mı yoksa önceden bilinen bir Star Wars projesi için güncelleme mi olacağı belirsiz. Sadece bu yıl içinde Lucasfilm, Aspyr ile yaptığı ortaklık sayesinde Knights of the Old Republic‘in yeniden yapımını ve Zynga ile işbirliği içinde yapılan, yeni bir çok oyunculu savaş oyunu Star Wars: Hunters‘ı zaten duyurdu. Lego Star Wars: The Skywalker Saga ise 2021 çıkış tarihinden 2022’nin başlarına ertelenmişti.

Bunun 14 Aralık’ta gerçekleşecek olması, 9 Aralık’ta Los Angeles’ta yapılması planlanan 2021 Oyun Ödülleri’nde yapılacak bir duyuru ile potansiyel ilişkisi olmasıyla da örtüşüyor. Hatırlarsanız Star Wars Jedi: Fallen Order da geçen yılki ödül töreninde En İyi Aksiyon/Macera Oyunu adayı olmuş ancak The Last of Us Part II‘ye yenilmişti.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Çıkış yılı, türü fark etmeksizin her oyunu deneyen, bunların yapılışı ve tekniğiyle de ilgilenen eski kafa bir "oyuncu" anil_er@hotmail.com
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir