ÖnerilerPC

EA Play Üzerinden Oynayabileceğiniz En İyi Oyunlar

EA Play Üzerinden Oynayabileceğiniz En İyi Oyunlar

EA Play, Steam’e yakın bir zamanda gelen ve geldikten birkaç saat sonra Türkiye fiyatı zamlanan Electronic Arts’ın abonelik temelli bir video oyun hizmetidir.

Gelen zam hepimizi üzüntüye uğratsa da EA Play, hâlâ istediği fiyata değebilir. Ayrıca zam gelmeden hizmeti neredeyse yarı fiyatına alan şanslı kullanıcılar da bulunuyor. Biz de bunun için EA Play de bulunan en iyi oyunları listeledik.

Dead Space

Visceral Games tarafından geliştirilen, üçüncü şahıs nişancı hayatta kalma-korku oyunudur. Seri toplamda üç oyundan oluşmaktadır. Son çıkan oyun hayranları pek memnun edemese de serinin ilk oyunları klasik niteliğindedir. Daha önce denemediyseniz tam zamanı.

Titanfall 2

Respawn Entertainment tarafından geliştirilen birinci şahıs nişancı video oyunudur. Çıkan ilk Titanfall
oyunundan sonra oyuna kısa olsa da bir hikaye modu ve online modu eklenince ortaya güzel bir oyun çıkmıştı. Maalesef çıktığı dönem çok fazla ilgi çekemedi ama hızlı ve eğlenceli oynanışı için kesinlikle denemeye değer.

Sims 4

Maxis ve The Sims Studio tarafından geliştirilen 2014 çıkışlı yaşam simülasyonu oyunudur. Bildiğimiz Sims oyunların en yenisi ve yakın bir zamanda genişleme paketi aldı. Simülasyon türüyle pek aranız yoksa bile başlamak için oldukça iyi bir oyun.

Battlefield 1

21 Ekim 2016’da piyasaya sürülen oyun Battlefield serisini I. Dünya Savaşı’na götürmüştür. Ayrıca Metacritic  puanlarına göre serinin en iyi oyunların birisidir. Klasik modern savaş oyunlarından sıkıldıysanız bu oyun  tam size göre. Son olarak bahsedeceğimiz şey ise oyunda bulunan Çanakkale Cephesi ve Türk Askerleri. Bu tarz dev yapımlarda bizim kültürümüzden parçalar da görmek oldukça hoş. Türkçe seslendirme bile yapılmış.

Mirror’s Edge

Çıktığı yıla damgasını vuran oyun, parkur türünü bir üst seviyeye çıkarmıştır. Oyun Dünyası’na kazandırdığı mekanikler şu an bile birçok oyunda kullanılır. Hazır EA Play almışken bu birinci şahıs parkur oyunana kesin fırsat verin.

Mass Effect 2

BioWare tarafından geliştirilen bir aksiyon rol-yapma oyunudur. Grafiksel olarak biraz eskise de RPG unsurları çoğu oyuna taş çıkarır. EA Play serinin diğer oyunlarını da bulunduruyor ama hayranları için serisinin en iyi oyunudur. Eskiden fiyatı biraz tuzla gelmiş, bir kenara koymuşsanız şimdi şans verebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu