EA ve Marvel’den En Az 3 Aksiyon Macera Oyununu Kapsayan İş Birliği

EA onayladı, EA ve Marvel iş birliği en az 3 adet süper kahraman oyunu içerecek.

Berke Sönmez
Berke Sönmez - Editör
3 Dk Okuma Süresi

Süper kahramanlar sadece filmlerde dizilerde ve çizgi romanlarda rağbet görmüyor. Oyun dünyasında da bulundukları yapımlar oldukça seviliyor. Oyun dünyasının büyük markalara imza atmış ismi EA ve başlı başına devasa bir marka Marvel bunu fark etmiş olacak ki duyurmuş oldukları iş birliği birden fazla süper kahraman oyununu sektöre sürecek.

EA ve Marvel’ın İş Birliğine Dair Yapılan Basın Açıklaması:

Bugün yapılan basın açıklaması bu işbirliğin en az 3 adet oyunu içerdiğini duyurdu. Bunlar bildiklerimiz kadarıyla Dead Space Remake’i de geliştiren Motive Studio’ya ait bir Iron Man oyunu ve tek kişilik bir açık dünya oyunu olacak olan Black Panther. Gel gelelim ki 3. yapım hakkında elimizde hiçbir bilgi bulunmamakta ama tahmin yürütmek gerekirse o da tek kişilik bir hikaye sunacak olan bir yapım olacaktır.

Ea Iron Man

Uzun zamandır Marvel ve etkileyici liderliklerini hayranlıkla takip ediyoruz. Bu yüzden bu an biz geliştiriciler için oyuncular ve hayranlarda olduğu kadar dikkate değer bir an.

Marvel’ı EA İçerik Üreticileri ailesinde karşılamayı dört gözle bekliyoruz ve biliyoruz ki bu işbirliği oyuncular için fevkalade deneyimler üretecektir. Oyuncuların Iron Man zırhını giyip Iron Man’in yaptığı akıl almaz şeyleri yaptıklarında ki tepkilerini görmek için sabırsızlanıyoruz.

Laura Miele

Bu 3. Şahıs Iron Man’i kontrol edeceğimiz yapımın erken geliştirime aşamasında olduğu da bizlere aktarılan bilgiler arasındaydı. Iron Man gibi sevilen bir karakteri yeniden büyük bütçeli yapımlarda görmek sevindirici. Veeeee unutmamak gerekir ki zırhı çıkardığımızda da geriye dahi, bilyoner, playboy ve bir hayırsever Tony Stark kalıyor.

Black Panther

Bir başka yapım olan Black Panther’e gelecek olursak da bildiklerimiz oldukça kısıtlı. Yapımın açık dünya olduğu ve Iron Man gibi 3. Şahıs kamera açısını sunduğu biliniyor. Wakanda gibi üst düzey teknolojiye sahip bir şehirde geçen bir açık dünya oyunu bizleri heyecanlandırsa da yapım daha oldukça erken bir geliştirme aşamasında. Oyunun başında ise Monolith Productions’ın eski patronu Kevin Stephens’ın yönettiği yeni bir stüdyo yer almakta. Oyuncular olarak bizlere fevkalade bir Wakanda sunulması dileğiyle. WAKANDA FOREVER!

Bu 3 yapımın her birinin de PC ve konsol platformlarına çıkış yapacağı da basın açıklamasında kendine yer bulan maddelerden biri oldu. Umarız ki EA bizleri birbirinden şahane 3 süper kahraman oyunu ile buluşturur ve sektörü kızıştırır. 😀

Bu makaleyi paylaş
By Berke Sönmez Editör
Takip et
"Praise The Sun"
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir