SCS Software, Euro Truck Simulator 2’nin 10.Yılını Kutlamak için Video Yayınladı

SCS Software, Euro Truck Simulator 2'nin 10 yıllık değişimini gösteren yeni bir fragman yayınladı.

Emre Özcan
Emre Özcan - Editor
1 Dk Okuma Süresi

Sevenlerin kalbinde adeta taht kuran Euro Truck Simulator 2 çıkalı tam 10 koca yıl oldu. Oyunun geliştiricileri ise bu anı sevenleriyle kutlamak için özel bir video yayınladı. Yayınlanan bu yeni video ile de 2012’den bugüne kadar oyunun gerek görsel gerekse içerik bakımından ne kadar geliştiğini bizlere net bir biçimde gösterdi.

Paylaşılan bu yaklaşık iki buçuk dakikalık video, oyunun yıllar içinde ki değişimini göstererek hayranlarına nostaljik hisler yaşatıyor. Ancak geliştirici ekip römork ve dorselerin gelişimini bizlere göstermeyi unutmuş gibi görünüyor.

ETS 2 Russian Euro Truck Simulator 2

Euro Truck Simulator 2, 10 Yıldır Hayatımızda

Euro Truck Simulator 2, çıktığı günden bu yana çok yol kat etti. Yapımcılar oyuna içerik bakımından zengin ve kapsamlı haritalar, yeni tır modelleri, yeni özelleştirmek seçenekleri ve teknik açıdan birçok yenilik ekledi. Böylelikle geliştirici, içerik bakımından oldukça geniş yelpazede yenilik sunduğu için oyuncu kitlesini bunca yıla rağmen hala hatıra değer seviyede tutmayı başardı. Hala daha güncellenmeye ve yenilenmeye devam eden oyun, ileride nasıl bir hal alacak hep birlikte göreceğiz.

Bu makaleyi paylaş
By Emre Özcan Editor
Takip et
Kendi yolumu bulmak için yazıyorum.
Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir