Öneriler

Geçen Hafta Yayınlanmış Gözünüzden Kaçmış Olabilecek 5 Yeni Steam Oyunu

Geçen Hafta Yayınlanmış Gözünüzden Kaçmış Olabilecek 5 Yeni Steam Oyunu

Bu yazımızda geçen hafta yeni çıkış yapmış olan ve gözünüzden kaçmış olabilecek 5 farklı dikkate değer Steam oyunlarından bahsetmek istedik. Listemiz çoğunlukla bağımsız ve erken erişimde olan potansiyeli yüksek oyunlardan oluşmakta. Ayrıca isterseniz önceki haftalarda paylaştığımız bu tarz yeni oyunlara bakmak isterseniz  buradan göz atabilirsiniz. Eğer ücretsiz oyunları seviyorsanız bu sene içinde en çok oynanan En iyi Ücretsiz Steam Oyunları listemize bakabilirsiniz.

1-)  Zero Hour

Geçen hafta Erken Erişim’e sunulan Zero Hour, gerçekçiliğe ve takım oyununa büyük önem veren, gelecek vaat eden bir taktik FPS oyunu. İlk bakışta doğal olarak Rainbow Six Siege hemen akla geliyor ve pek çok benzerlik olduğu doğru: 5v5, bomba etkisiz hale getirme, rehineleri koruma ve gelecek için yeni haritalar, silahlar ve aletler vaat ediliyor. Oynarken eski Swat oyunlarındaki hissiyattı da alabilirsiniz, ancak tabi ki Swat oyunlarında bulunan her şey yok ilerideki güncellemelerle de daha bir çok mekanikte eklenecektir.

Fiyatı: 20,50 TL

Steam Sayfası

2-)  Dreamscaper

Fiyatı: 29,00 TL

Steam Sayfası

Bu haftanın rogue-like oyunu olan, sürreal hızlı tempolu bir aksiyon RPG’si  Dreamscaper.  Oyunun genel mantığı dungeon temizleme şeklinde. Zindanlar, oyun içi mekanlar oldukça hoş tasarlanmış. Sadece girip gezip, rahatlamanıza bakabilirsiniz. Zindanlar dışında da gerçek hayatta insanlarla ilişkilerinizi geliştirebiliyorsunuz, zindanlar rüyalarınız oluyor. Oyundaki karakterimiz Cassidy karanlık bir kaderden kurtulmak için gerçeküstü kabuslara göğüs gerecek. Grafik sanatı farklı ve dövüş mekanikleri de oldukça iyi ayarlanmış oynarken can sıkmıyor keyif veriyor.

3-)  Popup Dungeon

Fiyatı: 40,00 TL

Steam Sayfası

Popup Dungeon, favori masa üstü oyunlarından esinlenen taktiksel bir roguelike RPG olarak tanımlanıyor. İçerisinde geliştirilmiş bir avuç oyun olsa da, Popup Dungeon gerçekten kendi senaryolarınızı yaratmak ve diğer topluluk içeriklerinin tadını çıkarmak için müthiş bir oyun. Kendi yeteneklerinizi, eşyalarınızı, kahramanlarınızı, kötü adamlarınızı ve oyunlarınızı her zamankinden daha kolay yaratabileceğiniz bir sanal kutu oyunu. Hayal edebileceğiniz her şeyi yaratıp ve diğer oyuncularla da paylaşabilirsiniz. Oyun içi topluluklar zaten gelişiyor gibi görünüyor, bu çok özel bir oyuna dönüşebilir.

4-)  For the People

Fiyatı: 27,00 TL

Steam Sayfası

For the People görsel bir roman, son devrimin totaliter bir rejim yerleştirmesinden biraz sonra sarsılan “küçük ama önemli bir sanayi merkezi” olan Demir-1’den sorumlu bir devlet memurusunuz. Devlet yetkilisi olarak, Demir-1 sakinlerinin ihtiyaç ve isteklerine cevap verirken aynı zamanda “bir siyasi entrika ağını” da çözeceksiniz.

5-)  Beat Blast

Beat Blast, müzikli ritim aksiyon oyununa gerçekten akıllıca ve kendince bir yorum getiriyor. Temel olarak oyun, müzikteki bileşenler, ister nota ister ritimler, yetenekler ve güçlendirmeler, biraz güzel müzik yapmak ve düşmanlarınızın üstesinden gelmek şeklinde oluşuyor. Bu özet, konseptin hakkını gerçekten vermiyor (kesinlikle yukarıdaki videoyu izleyin). Oyun şu an, yaklaşık bir yıl süreyle kalacağı Erken Erişim aşamasında.

Fiyatı: 23,00TL 

Steam Sayfası

 

Haftaya görüşmek üzere keyifli oyunlar dileriz 🙂

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu