ÖnerilerPC

Geçen Hafta Yayınlanmış Gözünüzden Kaçmış Olabilecek 5 Yeni Steam Oyunu

Geçen Hafta Yayınlanmış Gözünüzden Kaçmış Olabilecek 5 Yeni Steam Oyunu

Bu yazımızda geçen hafta yeni çıkış yapmış olan ve gözünüzden kaçmış olabilecek 5 farklı dikkate değer Steam oyunlarından bahsetmek istedik. Listemiz çoğunlukla bağımsız ve erken erişimde olan potansiyeli yüksek oyunlardan oluşmakta. Ayrıca isterseniz önceki haftalarda paylaştığımız bu tarz yeni oyunlara bakmak isterseniz  buradan göz atabilirsiniz. Eğer ücretsiz oyunları seviyorsanız bu sene içinde en çok oynanan En iyi Ücretsiz Steam Oyunları listemize bakabilirsiniz.

 

Samurai Jack: Battle Through Time

Fiyat: 61,00 TL

Steam Sayfası

İşte efsanevi Samuray Jack çizgi film serisinin 3D aksiyon platform oyunu ile karşımızda. Çizgi filmindeki ses aktörlerinin de bulunduğu bu oyun uyduruk bir uyarlaması gibi gözükmüyor oldukça kaliteli ve özüne sadık kalınmış. Birkaç hafif RPG öğesiyle tek oyunculu bir deneyim sunuyor.

Griefhelm

Fiyat: 32,00 TL

Steam Sayfası

Orta çağ temalı bir ‘taktiksel düello oyunu’ ve animasyonlar bir sidecroller’dan normalde beklediğinizden çok daha gerçekçi ve ayrıntılı. Tek oyunculu bir senaryosu var, ancak Griefhelm’in yerel ve çevrimiçi oyunu destekleyen çok oyunculu modda içeriyor. Nidhogg’u sevdiyseniz ama biraz fazla basit bulduysanız, bu oyun çok daha tatmin edici.

Rainy Season

Fiyat: 8,20 TL

Steam Sayfası

Rainy Season “yağmurda evde vakit geçiren sıradan bir aile” hakkında birinci şahıs anlatı oyunu. Bu, tahmini bir saatlik oyun süresine sahip kısa ancak atmosfer ve etkileşim açısından zengin. Eğer kayıtsız bir şekilde oyun oynamanıza izin veren bir oyun hayranıysanız kesinlikle görülmeye değer.

Grand Tactician: The Civil War (1861 – 1865)

Fiyat: 61,00 TL

Steam Sayfası

Amerikan İç Savaşı sırasında geçen kusursuz detaylara sahip gerçek zamanlı bir strateji oyunu. Benzer temalı oyunların eksikliği yok ve görünüşe göre geliştirici Oliver Keppelmüller, karmaşıklık söz konusu olduğunda herhangi bir taviz vermemiş. Şu anda Erken Erişim’de, ancak oynanacak epeyce bir şey olsa da, kalan geliştirme döneminin çoğu hata düzeltme ve dengeleme üzerine odaklanıyor. Tam sürümünün yıl sonunda piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Dread X Collection 2

Fiyat: 18,50 TL

Steam Sayfası

Dread X’in küçük boyutlu korku oyunlarının devamında bu sefer hepsi ‘Lovecrafting’ genel temasıyla on günde geliştirilen 12 oyunu bir araya getiriyor. Oyunlar tipik olarak çeşitlilik gösteriyorlar. İçlerinden nostaljik olanlarından tutun sizi yerinizden zıplatabilecek oyunlar bile içeriyor. İlk Dread X koleksiyonunu görmek isterseniz de buradan ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu