PC

Geçen Hafta Yayınlanmış Gözünüzden Kaçmış Olabilecek 5 Yeni Steam Oyunu

Geçen Hafta Yayınlanmış Gözünüzden Kaçmış Olabilecek 5 Yeni Steam Oyunu

Bu yazımızda geçtiğimiz hafta yeni çıkış yapmış olan ve gözünüzden kaçmış olabilecek 5 farklı dikkate değer Steam oyunlarından bahsetmek istedik. Listemiz çoğunlukla bağımsız ve erken erişimde olan potansiyeli yüksek oyunlardan oluşmakta. Ayrıca isterseniz önceki haftalarda paylaştığımız bu tarz yeni oyunlara bakmak isterseniz  buradan göz atabilirsiniz. Eğer ücretsiz oyunları seviyorsanız bu sene içinde en çok oynanan En iyi Ücretsiz Steam Oyunları listemize bakabilirsiniz.

Inertial Drift

Fiyat: 32,00 TL

Steam Sayfası

Inertial Drift, retro tarzı bir arcade yarış oyunu, ancak Hotshot Racing veya Horizon Chase Turbo gibi diğer son nostalji oyunlarının aksine, masaya oldukça benzersiz bir şey getiriyor. Çift çubuklu kontrol modeline sahip: Sol çubuk, her zamanki gibi güçlendirilmiş spor arabanızı yönlendirmek için kullanılır, ancak sağ çubuk tamamen drift yapmaya adanmıştır. Sonuç olarak, hassasiyet, çoğu atari yarışından çok daha büyük bir odak noktası gibi görünüyor ve oldukça güzel görünen driftleri mükemmelleştirmek burada amaç gibi görünüyor. Yerel ve çevrimiçi çok oyunculu olmasının yanı sıra yedi yarış türü var.

Cloud Gardens

https://youtu.be/tMDQTN8xpgk

Fiyat: 15,50 TL

Steam Sayfası

Cloud Gardens, bulutlar üzerindeki ufak bahçeleri şekillendirdiğimiz rahatlatıcı bir oyun doğru yerlere tohum ekerek, doğanın geri kazanması için benzersiz yapılar oluşturmak üzere atılmış yüzlerce nesneyi kurtararak ve yeniden düzenliyoruz. Spesifik olarak, oyunun “bulmaca” bileşeni, kasvetli bahçelere dikkatlice tohum ekmekle ilgili. Harika bir konsept ve güzel görünen bir oyun.

Ostranauts

Ostranauts, distopik bir güneş sistemindeki bir uzay gemisinde geçen bir yaşam simülatörüdür. İlk öncelik, elbette sürekli bakıma ihtiyaç duyacak olan geminizi inşa etmektir. Ancak Ostranauts’un odak noktası, oldukça ayrıntılı mikro yönetim üzerine: Geminin tüm ticari yönlerini yönetmeniz gerekiyor, ancak mürettebatınızı mutlu ve uyumlu tutmak da aynı derecede önemli. Studio Blue Bottle Games, Ostranauts’un  “distopik bir sistemde uzay ekipleri için bir hikaye anlatma platformu” olmasını istediğini söylüyor. Oyun yaklaşık iki yıl Erken Erişim de kalacak.

Star Renegades

Fiyat: 40,00 TL

Steam Sayfası

Star Renegades, roguelite kalıbında sıra tabanlı bir taktik RPG’dir. Adından da anlaşılacağı gibi, bu bir bilim kurgu oyunu, ancak en dikkat çekici olan yanı ise piksel art’ı 3D ortamlarla sorunsuz bir şekilde harmanlanmış.

Artificer: Science of Magic

Fiyat: 18,50 TL

Steam Sayfası

Artificer, “gizli sanatları araştırma ve uygulamaya odaklanan tek oyunculu bir hayatta kalma RPG oyunu. Oyun, ölümcül yaratıklar, tuhaf bitkiler ve uzaylı ırklarla dolu bir gezegen olan Alcor’da geçiyor.”Alcor gezegeninde mahsur kaldığınızda, hayatta kalmanın ve uyum sağlamanın yeni yollarını araştırırken iğrenç uzaylılar ve agresif bitki örtüsüyle karşılaşacaksınız. Keşfettiğiniz karışımları kullanarak sihir yaratabilecek ve onu otomatlar inşa etmek için kullanabileceksiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu