Geçtiğimiz Hafta Yayınlanmış Gözünüzden Kaçmış Olabilecek 5 Yeni Steam Oyunu

Çağrı Ertürk
Çağrı Ertürk
4 Dk Okuma Süresi

Geçtiğimiz Hafta Yayınlanmış Gözünüzden Kaçmış Olabilecek 5 Yeni Steam Oyunu

Bu yazımızda geçtiğimiz hafta yeni çıkış yapmış olan ve gözünüzden kaçmış olabilecek 5 farklı dikkate değer Steam oyunlarından bahsetmek istedik. Listemiz çoğunlukla bağımsız ve erken erişimde olan potansiyeli yüksek oyunlardan oluşmakta. Ayrıca isterseniz önceki haftalarda paylaştığımız bu tarz yeni oyunlara bakmak isterseniz  buradan göz atabilirsiniz. Eğer ücretsiz oyunları seviyorsanız bu sene içinde en çok oynanan En iyi Ücretsiz Steam Oyunları listemize bakabilirsiniz.

Transport Inc

Fiyat: 20,50 TL

Steam Sayfası

Yeni bir nakliye yönetimi oyunu, Yönetim, rekabet, ekonomi ve her şeyden önce lojistik ile ilgili bir oyundur. Ulaşım şirketinizi zirveye taşımak için becerilerinizi kullanıyorsunuz. 27’den fazla araç türü var, haritalar gerçek konumlara dayanıyor ve ek olarak, aile tarafından işletilen bir nakliye işinin dramını takip eden bir senaryosu var. Steam açıklamasında “Dünyanın her yerindeki başkentleri birbirine bağlayın” yazıyor. “İzleyin ve ekonomik durumlara uyum sağlayın. Rakibinizin şirketlerini satın alın veya iflas etmelerine neden olun. Sürekli değişen trafik koşullarıyla karşılaşmanın nasıl bir his olduğunu görün. Paris’te grev mi var? Araçlarınızı yeniden yönlendirin!” Heyecan asla bitmez.

Struggling

Fiyat: 25,00 TL

Steam Sayfası

Struggling’de,  dışında gözükmeyen tuhaf bir mutant canavar olarak oynuyorsunuz: büyük, çirkin bir çift yüzü ve iki dev kolu var ve bu kolları kullanarak “karışık bir dünyada” ilerlememiz gerekiyor. ” Başka bir deyişle, tuhaf fiziği olan yana kaydırmalı bir platform oyunudur ve tek oyunculu olarak oynanabilirken, iki oyunculu modunda ise her oyuncunun bir kolu kontrol etmesine izin verir. Bu ya çıldırtıcı olabilir ya da çok eğlenceli olabilir – büyük olasılıkla ikisi de.

Vengeful Heart

Fiyat: 18,50 TL

Steam Sayfası

Vengeful Heart, bir nedenden dolayı aniden evsiz kalan hırslı bir mühendis hakkında bir cyberpunk görsel romandır. Bir tür intikam öyküsü olan kahramanımız Josephine Lace “onu mahveden ve onu kalpsiz bırakan sistemi yıkmaya kararlı.”

Milk inside a bag of milk inside a bag of milk

Fiyat: 2,10 TL

Steam Sayfası

Bu kısa anlatı odaklı oyunun tanımı oldukça belirsiz: bir kızın süt satın almasına yardım etmekle ilgili gibi görünüyor, ancak görsel tarzı çok daha az sıradan bir şeyin elimizde olduğunu gösteriyor. Steam açıklamasında “Oyun, komik bir soyutlama ve kelime oyunu veya acı verici psikolojik bölümler gösteren küçük bir görsel romandır” diyor. ” Oldukça farklı bir tarzda deneysel bir anlatımla yapılmış dikkat çekici bir oyun.

Chronicon

Fiyat: 23,00 TL

Steam Sayfası

Bu retro tarzı ARPG, yıllardır Erken Erişim’de, ancak sonunda geçen hafta tam sürümü çıktı ve oldukça güzel görünüyor. Oynanabilir dört sınıf var ve zindanlar prosedürel olarak oluşturulur: 400’den fazla öğe ve 900’den fazla beceri ve beceri göz önüne alındığında, birkaç (veya düzinelerce) oyun yapmak için yeterli bir sayı. Zengin bir ARPG’den beklediğiniz her şey burada,  crafting, oyun sonu içeriği ve arkadaşlarınızla oynayabilme özelliği.

Bu makaleyi paylaş
1 yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir