Ghost Recon Breakpoint İçin 2021 Yol Haritası Paylaşıldı

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

Ubisoft, Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint için bu yılın yol haritasını paylaştı. Planlanan içerikler arasında tüm oyunculara ücretsiz sunulacak iki büyük ve köklü güncelleme de var.

Ghost Recon Breakpoint için iki büyük güncelleme, özelleştirme ve ilerleme içeren yeni oynanış elementleri sunacak. Ubisoft’un Youtube’a yüklediği videodaki açıklamasına göre baharda Title Update 4.0.0 gelecek ve oyuncuların, AI takım üyeleriyle olan oyun deneyimini geliştirme üzerine çalışacak. Bunun yanında yeni bir ilerleme sistemi, ek özelleştirmeler ve topluluk tarafından talep edilen özellikler de güncellemede yer alacak. AI takımı için düşünülen bir başka özellikler silsilesi de yeni bir XP ilerlemesi. AI takımınız geliştikçe her birinin kendine has pasif becerilerini görme ve özel görev günlüklerinde deneme şansı bulacaksınız.

1 1

Sonbaharda gelecek olan Title Update 4.1.0 ise “gelecek en büyük operasyonlardan” biri olacak. Bu güncelleme ile ilgili detaylar fazlaca açıklanmadı. Alttaki videoda da Ubisoft’un yol haritasını inceleyebilirsiniz.

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image