God of War PC Sürümü İçin Yeni Güncelleme Yayınlandı

Emre Özcan
Emre Özcan - Editor
2 Dk Okuma Süresi

Playstation’ın en sevilen oyunlarından olan ve PC oyuncularının gıpta ile baktığı Santa Monica’nın oyun serisi God of War’ın 2018’de çıkışını gerçekleştiren son oyunu nihayet PC oyuncuları ile geçtiğimiz hafta buluştu.

Steam‘de oldukça hızlı yükselen oyun, hata düzeltmeleri içeren 1.0.2 yamasını çıkışından çok fazla zaman geçmeden aldı. Santa Monica’nın 1.0.2 olarak adlandırdığı bu yama, iki hatayı düzelten ve iki tane de hata mesajı ekleyen oldukça ufak bir yama. Son zamanlarda oyunların çıkış yaptıktan sonra devasa yamalar almasına alıştığımızdan bu durum bizlere oldukça garip geliyor olabilir.

god of war

God of War 1.0.2 Yaması Neler İçeriyor?

Oldukça düşük boyutlu olan bu yama oyuna yeni özellik yada geliştirme eklemiyor. Daha çok teknik ve ayrıntılı sorunlara değinen bu yama sayesinde Intel 12.nesil işlemciye sahip kullanıcılar entegre grafik birimini devre dışı bırakmadan rahat rahat oyunlarını oynayabilecekler. Bu durum oldukça basit gözükse de bu işlemci ailesini kullanan kullanıcılar için oldukça can sıkıcı bir durum. Ayrıca, bu yama ile küçük bir bellek hatasına neden olan arayüz sorunu giderildi.

Ayrıca bu yama ile eksik “Kayıtlı Oyunlar” klasörü veya benzer bir sorun ile oyunu kaydedememe sorunu düzeltildi ve GPU yanıt vermeyi bıraktığında ekranda karşımıza çıkacak olan bir hata mesajı oyuna bu yama ile beraber eklendi.

Bu makaleyi paylaş
By Emre Özcan Editor
Takip et
Kendi yolumu bulmak için yazıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir