God of War Ragnarök’ün Yeni Oynanış Videosu Cüce Diyarı Svartalfheim’a Odaklanıyor

Game Informer'un God of War Ragnarök hakkında yayınladığı yeni oynanış videosu bizleri cücelerin diyarı Svartalfheim'a götürüyor.

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
2 Dk Okuma Süresi

2018 yılında çıkış yapan God of War’un yarattığı sükse ve popülarite, bugüne dek etkisini azaltmadan hissediliyor. Öyle ki gerek kombatı gerekse hikayesinin verdiği sürükleyicilik ile açık dünyanın ilgi çekici oluşu oyun severlerin sıradaki yapım God of War Ragnarök’e olan heyecanını körüklüyor.

Game Informer’un özel videolar paylaştığı God of War Ragnarök hakkında paylaşılan agresif ve dinamik kombat videosundan sonra şimdi ise cücelerin diyarı Svartalfheim’a bir bakış atıyoruz.

God of War Ragnarök’te Svartalfheim diyarına yakından bakın

Santa Monica stüdyosunun seviye tasarımcılarının dokunuşlarına birinci elden tanıklık edebileceğimiz video, bir önceki oyuna kıyasla tüm diyarları ziyaret edebileceğimizi söylüyor. Hatırlarsanız God of War, Kratos’u var olan dokuz diyardan sadece altısına götürebiliyordu.

Ragnarök; oyun severlere önceden ulaşılamayan Vanaheim, Svartalfheim ve Asgard’ı sunarken önceki yapımda yer alan mekanlarda yeni bölgeler de içerecek. PlayStation Blog’a yazan topluluk yöneticisi Grace Orlady, Kratos ve oğlunu yemyeşil uhrevi ormanlardan tutun da yeraltındaki madencilik ağlarına kadar her yerde bulabileceğimizi belirtiyor.

Elbette önceki oyun gibi bu diyarlarda da kayıkla gezebileceğiz ve etraftaki çeşitli loot’lar ile challenge’lar için Atreus’a komut vereceğimiz bulmacalar çözeceğiz. Dolayısıyla bu diyarların kendine has mistik ama nefes kesici yönleri olacağını düşünebiliriz.

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir