God of War Yönetmeninin Gizemli Yeni Tweeti Heyecanlandırdı

Anıl Er
Anıl Er
2 Dk Okuma Süresi

God of War yönetmeni Cory Barlog, Ragnarok olarak adlandırılan ikinci oyun için hala hiç konuşmadı. Oyun ne zaman sosyal medyada Barlog’a taşınsa, sevilen oyun geliştiricisi “hiç duymadığını” söylemeye devam ediyor. Bu nedenle, Barlog ne zaman Twitter’da yaklaşan oyunla ilişkilendirilebilecek bir şeyi ima etse veya alay etse, bu her zaman hayranların oldukça heyecanlanmasına ve birçok soru sormasına yol açıyor.

Bir kez daha, God of War: Ragnarok ile ilgili bu potansiyel “imalardan” biri bugün Twitter’da Barlog’dan gelmiş gibi görünüyor ve bu hayranları heyecanlandırdı. Barlog bu öğleden sonra kalp emojisinden başka bir şey içermeyen bir mesajı tweetledi. Ardından God of War karakterleri Sindri ve Brok bir GIF’ini ekledi. Barlog, bu tweet’i ilk etapta niye attığını söylemedi, ancak tahmin edebileceğiniz gibi, bazı hayranlar bir şekilde Ragnarok’u içerdiğini varsaydılar.

Bu tweet nedeniyle ortaya çıkan en popüler hayran teorilerine göre God of War oyunuyla ilgili genel olarak iyi haberlerin bugün Barlog ve Santa Monica Studio’daki ekip için gerçekleştiğine inanmayı seçti. Diğerleri Ragnarok için bir çıkış tarihi duyurusunun yakın gelecekte PlayStation’dan duyurulabileceğine inanıyorlar.

Genel olarak, God of War: Ragnarok hakkında ne zaman daha fazla şey duyacağımızı bilmek hala zor. Başlangıçta bu yıl piyasaya sürülmesini planlayan PlayStation Studios, birkaç ay önce oyunun 2022’ye erteleneceğini duyurdu. Ayrıca, Ragnarok’un orijinal teaser fragmanının yayınlanmasından bu yana neredeyse bir yıl geçti. Yine de, son zamanlarda yeni bir State of Play etkinliğinin önümüzdeki ay gerçekleşebileceğini gösteren yeni söylentiler ve raporlar ortaya çıktı. Ve bunu öne sürerek hayranlar Ragnarok’u çevreleyen bu sessizliğin yakında sona erebileceğine inanıyor.

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
Takip et
Çıkış yılı, türü fark etmeksizin her oyunu deneyen, bunların yapılışı ve tekniğiyle de ilgilenen eski kafa bir "oyuncu" anil_er@hotmail.com
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image