Godzilla e-Sports Yeni ve İddialı PUBG Mobile Takımını Duyurdu

Brz Konuk
Brz Konuk
3 Dk Okuma Süresi

Godzilla e-Sports Yeni ve İddialı PUBG Mobile Takımını Duyurdu

Uzun zamandır başarılarıyla ve yeni kurulan takımları ile merceğimizde olan Godzilla e-Sport kulübü bir oyuna daha katılarak başarılar için mücadele vermeye başladı. Resmi sayfalarından yaptığı duyuruyla yeni “Pubg Mobile” takımını tanıtan kulüp yeni maceralara yelken açtığını bize gösterdi.

075d27b9 19e5 4030 8b9a b39a018bf60d

Takım Koçu: Hakan ‘Vega’ Yıldız
Turan Can ‘Novaise’ Tenbel
Kadir ‘Nypra’ Toprak
Ali Berke ‘Volbi’ Kılıç
Timur ‘iPerverS’ Demirkıran

Godzilla e-Sports’un yavaş yavaş belirttiği ve tüm e-Spor platformunca bilinen oyunlarda boy göstermeye başlamasıyla yeni ve güçlü takımları kurması bir oluyor.

Bu kez kurduğu takımla Pubg Mobile oyununda meydan okuyan kulüp, bünyesinde barındırdığı birçok başarılı oyuncunun geçmişleri de başarılarla dolu gözüküyor. Yeni kurulan ama yıllardır oynamaya alışkın bir kimya ile boy gösteren takımda daha önceden Team Aurora ve Digital Athletics kulüplerinde oynamış ve birçok başarı elde etmiş oyuncular mevcut. Yeni kurulan düzenle beraber kulübe katılan biri koç olmak üzere 5 oyuncu kendilerini yer aldıkları platformda kanıtladıkalrı için çok memnunlar. Sayamadıkları ve hatırlayamadıkları başarılarla beraber yeni kurulan takımın oyuncularına Godzilla e-Sports ailesine hoşgeldin dileklerimizi sunuyoruz.

ebe30281 15d0 42cc a0b0 5e617da5ef15

Son olarak düzenlenen ve 16 takımın katıldığı “Severnik PRO Tournament” organizasyonunda Godzilla ekibi takım olarak normal sezonu lider olarak bitirip finallere katılmaya hak kazandı. Başarılı bir turnuva sezonu ardından finallerde izleyeceğimiz Godzilla e-Sports kulübü şampiyonluk için artık pek de uzakta sayılmaz. Turnuva boyunca başarılı ve göz dolduran oyunlarını her daim yansıtmaya çalışan Godzilla ekibi, bu amaçlarını normal sezonu lider olarak bitirerek bir nebze olsun yansıtabilmiş olarak gözüküyor. Turnuvada yer alan ve emeklerini gözardı edemeyeceğimiz tüm takımlara ve ayrı bir parantez açarak finallerde canını dişine takarak ellerinden gelenin en iyisini yapacaklarından hiç şüphe duymadığımız, medya sponsorluğunu gururla yaptığımız Godzilla e-Sports kulübüne başarılarımızı diliyoruz. Yapılan ödüllü veya ödülsüz tüm turnuvalarda boy göstermek için can atan ekibimizi öncelikle zevk almak için oynadıkları oyunlarından dolayı tekrardan kutlarız.

Bizimde sık sık güzel ve başarı dolu haberlerini yapmak isteyeceğimiz Godzilla e-Sports kulübüne bugün duyurulan yeni Pubg Mobile takımına ve tüm oyunlarda sırtında Godzilla formasını terleterek emek veren tüm oyunculara tekrardan selamlarımızı iletiyoruz. Elinizden geleni yaparsanız başarılarla dolu geleceğin çok yakın olduğunu hatırlatarak iyi oyunlar dileriz.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir