Granblue Fantasy: Relink’in Çıkış Tarihi Nihayet Kesinleşti

Cygames'in Gamescom Opening Night Live'de duyurduğu aksiyon RPG'nin çıkış tarihi açıklandı.

Bora Berk Coşgun
Bora Berk Coşgun - Yazar
1 Dk Okuma Süresi

Oyun dünyasının sevilen etkinliklerinden biri olan ve sayısız duyuruya ve güncellemeye ev sahipliği yapan Gamescom Opening Night Live, Geoff Keighley’in sunumuyla TSİ 21:00’da başladı. Oyunlarla alakalı yepyeni haberler ve güncellemeler sektörü tekrardan alevlendirmeye çoktan başladı.

Granblue Fantasy: Relink bekleyenler için çıkış tarihi sonunda açıklandı. Daha öncelerde bu kış için çıkarılması planlanan oyunun net bir çıkış tarihi yoktu. Gamescom Opening Night Live’de yayınlanan fragmanda görüldüğü üzere bu geniş zaman aralığı 1 Şubat 2024 olarak daraltıldı.

Granblue Fantasy: Relink’ten dahası gelecek

2014’te ilk olarak çıkışını gerçekleştiren ve büyük bir seri haline evrilen Granblue Fantasy’den yeni bilgiler gelmeye devam edecek. 16 Eylül’de yapılacak etkinlikte serinin yeni oyunları ve Granblue Fantasy: Relink hakkında da daha çok bilgi verilecek.

Gösterilen fragmana gelecek olursak oyunun fantezi ortamını, sanat tarzını, çeşitli karakter kadrosunu ve savaş mekaniklerine dair pek çok bilgiyi oyuncularla buluşturma noktasında başarılı.

PS5, PS4 ve PC için 1 Şubat 2024 tarihinde piyasaya sürülecek oyunun Xbox tarafına çıkıp çıkmayacağına dair bir açıklama ise şu anda yok.

Gamescom’da yer alan fragman:

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Oyunları seviyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir