Codemasters’ın Geliştirdiği GRID Legends’ın Neler İçerdiğine Yakından Bakın

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

Electronic Arts ve Codemasters, GRID Legends‘ın ana özelliklerini gösteren yeni bir fragman yayınladı. Driven to Glory hikaye modunda başarılı ve ilgi çekici bir deneyim vaat eden oyun, 25 Şubat tarihinde çıkış yapacak.

GRID Legends’ın çıkışına az kala…

Londra, Moskova, Dubai ve Bathurst gibi yarış pistleri ve global sokaklar içerecek olan oyun, yirmi iki kişinin girebildiği çapraz platform çok oyunculu modu da beraberinde getirecek. Drift ve Elimination’un geri dönüşünün yanında yapımın Race Creator eklentisi sayesinde bir milyonun üstünde rüya gibi yarış eşleşmeleri de oyunculara sunulacak.

gridlegends

Korsan yazılımlara karşı Denuvo kullanacak olan GRID Legends, 25 Şubat 2022 tarihinde Xbox Series X/S, PS5, Xbox One, PS4 ve PC‘ye çıkış yapacak. Oyun; heyecan verici motor sporları aksiyonunu, inanılmaz yarış çeşitliliğini ve oyuncuyu aksiyonun merkezine koyan sürükleyici bir hikayeyi birleştiren kaliteli ve eğlenceli bir sürüş deneyimi vaat ediyor. Oyunun sistem gereksinimlerine dilerseniz bu bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir