PCKONSOL

Gta Online Oyuncuları Bu Hafta Diamond Adversary Series’de Ödüller Kazanabilir

Gta Online Oyuncuları Bu Hafta Diamond Adversary Series’de Ödüller Kazanabilir

Bu hafta GTA Online The Diamond’da büyük kazanın.

GTA Online’da bu hafta Diamond Adversary Series’de, serideki tüm modlar için çift ödeme sunuyor. Ayrıca herhangi bir modda kazanan taraf olarak bir kereliğe mahsus bonusu da kazanabileceksiniz. Ne mi kazanacaksınız? Nakit çeyrek milyon. Hiç de fena ödeme değil.

Geçen hafta olduğu gibi, bu haftanın bonusları da hafta sonu boyunca en çok oynanan aktiviteye (VIP veya MC Çalışma ve Görevlerine) dayalıdır. VIP’ler sonuncuyu aldı bu da Özel Kargo Satışlarının artık çift ödeyeceği anlamına geliyor. Ayrıca bu hafta, Gerald’ın tüm Son Oyun Görevleri size 9 Eylül’e kadar iki kat nakit ve RP ödülleri kazandıracak. Şans Çarkını döndürmek bu hafta büyük zaman kazandırabilir ve kendizi Maibatsu Penumbra FF’in içinde bulabilirsiniz. Tabi ki, eğer arabayı kazanamazsanız kazanabileceğiniz başka itemler de var.

Diamond ayrıca bu hafta her türlü satış ve indirimi sunuyor. Bardan biraz ücretsiz şampanya alabilirsiniz ve Casino’ya özel tüm kıyafetlerdeki yarı yarıya indirimden faydalanabilirsiniz.

Master Penthouse Suit ve tüm özelleştirmeleri, Grotti Furia, Grotti Itali GTO ve Overflod Entity XXR %30 indirimli. Zırhlı Karin Kuruma ise %40 indirimli.

Rockstar Games Social Club hesabınızı Prime’a bağladığınızda bu hafta herhangi bir zaman oyunu oynarsanız 200.000 GTA $ ı kazandıracak. Ayrıca Vespucci Canals Gece Kulübü Mülkiyetini de ücretsiz olarak alacaksınız. Diğer teşvikler arasında Mammoth Avenger’da %70 indirim ve Avenger’ın silah ve silahlı araç atölyelerinde %75 indirim var.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu