Gta The Trilogy The Definitive Edition’ın Çıkış Tarihi, Fiyatı ve Sistem Gereksinimleri Belli Oldu

Brz Konuk
Brz Konuk
5 Dk Okuma Süresi

Geliştiriliyor mu, çıkacak mı, bitecek mi derken en nihayetinde Rockstar Games, GTA 3, GTA: Vice City, GTA: San Andreas’in yeniden düzenlenmiş versiyonlarını tek pakete toplayan Gta The Trilogy The Definitive Edition’ı geçtiğimiz haftalarda duyurmuştu. Akıllarda kalan soru ise oyunun ne zaman çıkacağı ve fiyatının ne olacağıydı. An itibariyle o sorular da cevabını buldu.

Rockstar Store‘da ön siparişe açılan Gta The Trilogy The Definitive Edition, PC’de 529,00 TL’lik bir fiyat etiketine sahip. Konsol tarafında ise Playstation için henüz fiyat açıklanmış değil. Ancak Xbox için Microsoft Store fiyatı 59,99$. Ayrıca ön sipariş sayfasında oyunun çıkış tarihide verilmiş. Oyun 11 Kasım tarihinde PC, PS4-5, Xbox Series X/S ve Xbox One için dijital olarak çıkışını gerçekleştirecek. Ayrıca kutulu olarak da PS4-5, Xbox Series X/S ve Xbox One için 7 Aralık’ta çıkış yapması planlanıyor.

Daha önceki sızdırılan bilgilerde de gördüğümüz oyunu “16 Ocak 2022’e kadar Rockstar Games Launcher veya Rockstar Store üzerinden satın alırsanız, bir sonraki 15$ üzeri satın alımlarınızda 10$ indirim kazanacaksınız” ibaresi de doğru çıktı. Tam açıklama ise şu şekilde:

Üç ikonik şehir, üç destansı hikaye. Türünün öncüsü klasik Grand Theft Auto üçleme olarak geliyor. Grand Theft Auto Trilogy: Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto: Vice City ve Grand Theft Auto: San Andreas yeni nesil cihazlar için geniş kapsamlı güncelleme ve geliştirmelerden geçti. Çok sevilen bu oyun dünyalarını yepyeni detaylarla yepyeni bir boyutta yeniden canlandıran bu geliştirmeler arasında muhteşem yeni ışık ve mekan geliştirmeleri, yüksek çözünürlüklü dokular, artırılmış görsel derinlik, Grand Theft Auto V tarzı kontroller ve hedefleme ile daha pek çok geliştirme var.”

“GTA The Trilogy The Definitive Edition’ı store.rockstargames.com’dan veya 5 Ocak 2022’ye kadar Rockstar Games Launcher’dan satın alarak, Rockstar Games Launcher veya Rockstar Web Stores üzerinden yapacağınız bir sonraki satın alma işleminizde15 $ veya üstü uygun ürünlerde (döviz oranları geçerlidir)10$ indirim kazanacaksınız. İndirim 16 Ocak 2022’de sona eriyor.

Rockstar Games

Gta The Trilogy The Definitive Edition’ın ön sipariş sayfası açılmasına rağmen henüz Rockstar’dan remi bir açıklama biz haberi yazdığımız saatlerde yapılmadı. Zira GTA Trilogy mobil platform için 2022 yılının ilk yarısında çıkış yapacağını biliyoruz ancak resmi açıklama olmadığı için onun net çıkış tarihini şu an için veremiyoruz. Bununla birlikte oyunun mobil portunu daha önce GTA Trilogy’nin PS3 XBOX 360 ve mobil versiyonu yapmış Grove Street Games yapıyor.

Yayınlanan Yeni Fragman

Gta The Trilogy The Definitive Edition resmi olarak açıklanan sistem gereksinimleri:

Minimum Gereksinimler:

  • İşlemci: Intel Core i5-2700K / AMD FX-6300
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 760 2GB / AMD Radeon R9 280 3GB
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Depolama: 45 GB
  • İşletim Sistemi: Windows 10

Önerilen:

  • İşlemci: Intel Core i7-6600K / AMD Ryzen 5 2600
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 970 4GB / AMD Radeon RX 570 4GB
  • Bellek: 16 GB RAM
  • Depolama: 45 GB
  • İşletim Sistemi: Windows 10

Gta The Trilogy The Definitive Edition İçeriği

Grand Theft Auto III: Her şeyin başladığı yer, Liberty City. Grand Theft Auto III, istediğin yere gidip istediğin kişiyle aşık atabildiğin devrim yaratan oynanışı ile oyuncuyu yeraltı suç dünyasının tam ortasına koyuyor. Her şey parmağının ucunda, tabii almaya cesaretin varsa.

Grand Theft Auto: Vice City: 80’lere hoş geldin. Kabarık saçların ve pastel renkli bol elbiselerin hüküm sürdüğü yıllarda sıfırdan suç dünyasının zirvesine yükselen bir adamın hikayesi bu. Grand Theft Auto, her türlü aşırılığın ve yakalamasını bilene her türlü fırsatın olduğu, neon ışıklarına boğulmuş Vice City’de, Tommy Vercetti’nin ihanet ve intikamla örülü macerasını sunuyor.

Grand Theft Auto: San Andreas: Carl ‘CJ’ Johnson çetelerin, uyuşturucunun ve yozlaşmanın pençesinde paramparça olmuş Los Santos, San Andreas’tan beş yıl önce kaçıp uzaklaşmıştır. Şimdi artık 90’ların başındayız. CJ artık eve dönmek zorunda. Annesi öldürülmüş, ailesi paramparça olmuş ve bütün çocukluk arkadaşları uçuruma doğru sürükleniyor. Mahalleye döndükten hemen sonra birkaç yozlaşmış polisin kurduğu komployla cinayet şüphelisi haline geliyor. CJ şimdi ailesini kurtarmak ve sokakları ele geçirmek için bütün San Andreas eyaletini kapsayan bir yolculuğa çıkmak zorunda.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir