Halo Infinite Hikaye Görevlerinin Tekrarlanması Özelliği Üzerinde Çalışılıyor

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
2 Dk Okuma Süresi

343 Industries, Halo Infinite için hikaye görevlerini tekrarlayabilme özelliği üzerinde çalıştıklarını ve daha sonradan ekleyeceklerini doğruladı.

Halo Infinite’in tek kişilik kampanyasındaki pürüz ne?

8 Aralık tarihinde oyunculara sunulan tek kişilik hikaye görevleri ne kadar büyüleyici olursa olsun şu anda oyunda tekrarlanamayacak şekilde yer alıyor. Kimisi için bu durum pek sıkıntı teşkil etmese de özellikle serinin sıkı hayranları buna biraz üzülebilirler. Geliştiricilerin açık dünya yaklaşımlarından dolayı bu özelliği hesaba katmadıklarını ama halihazırda var gücüyle çalıştıkları da gelen bilgiler arasında.

haloinfinite1

343i’nin yaratıcı direktörü Paul Crocker, Stevivor’a verdiği bir röportajda şu cümleleri sarf etti:

“Daha sonra gelecek olanın bir parçası. Asıl sebep, daha açık ve doğrusal olmayan bir oyun olduğu için inanılmaz derecede zorlayıcı hale geldi. İşe yaramadığı için değil, sadece bitmedi. “Daha iyi bir oyun yapmaya, oyunun kalitesini iyileştirmeye karar verdik, böylece daha sonra özellikleri ekleyebildik – tıpkı co-op gibi.”

“Ve bu, bunu yapan insanlar olarak bizim için hayal kırıklığı yaratıyor, ancak aynı zamanda daha iyi bir oyun yapmak ve bunu daha sonra eklemek bizim için daha iyi bir seçenekti.”

Bunların dışında topluluk direktörü Brian Jarrard, oyuna Slayer çalma listesinin ekleneceğini duyurdu. 14 Aralık tarihinde çok oyunculu modun bir parçası olması beklenen listenin yanında Fiesta, FFA ve SWAT da oyuna eklenecek.

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image