Söylenti: Hellblade 2 ve Avowed Yakın – Fable İçin Hala Zaman Var

Starfield'a rotayı çeviren Xbox'ın diğer yapımlarından haber var mı?

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

Xbox için Developer Direct’ten itibaren işler biraz daha iyiye gidiyor gibi görünüyor. Tango Gameworks’ün geliştirdiği Hi-Fi Rush olumlu yorumlar alırken Redfall Mayıs ayında oyun severlerle buluşacak ve hatta Starfield için apayrı bir etkinlik düzenlenecek.

Xbox Games Showcase etkinliğinin Haziran ayında dönecek olmasının yanı sıra yayıncı şirketin patronu Phil Spencer, önlerinde Hellblade 2 ve daha birçok oyunun çıkış duyurusu için sabırsızlandığını belirtti. Asıl soru ise Starfield’dan sonra hangi yapımları göreceğiz?

Hellblade 2 ve Avowed’ı ne zaman göreceğiz?

VGC podcasti sırasında Andy Robinson, Starfield’ın çıkışından sonra göreceğimiz en yakın yapımların Senua’s Sacrifice: Hellblade 2 ve Avowed olduğuna inandığını belirtti. Spencer’ın sürekli bu yapımlardan bahsetmesi de bundan kaynaklanıyor olabilir.

Öte yandan VGC muhabiri Jordan Miller ise Fable, Perfect Dark ve Everwild’ın çıkışı için daha uzun zaman olduğunu söylüyor. Playground Games, Fable hakkında birtakım idari problemler yaşadığından dolayı halen daha oyundan ne beklediklerini bilemiyor.

Xbox severler kağıt üzerinde birçok güzel yapımla karşılaşacağını düşünse de onları deneyimlemek için biraz daha beklemeleri gerekiyor desek yanlış söylemiş olmayız.

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir