Hot Wheels Bizlere Forza Horizon 5 İle Alakalı Bilgiler Vermiş Olabilir

Ersel Ay
Ersel Ay
1 Dk Okuma Süresi

Daha önce internete Forza Horizon’un lansmanının bu yıl yapılacağı ve oyunun Meksika sınırları içerisinde olacağıyla alakalı sızıntılar düşmüştü. Birkaç gün önce resmi Hot Wheels oyuncaklarının üreticilerinden olan Mattel’in yaptığı bir paylaşım da bu sızıntıları destekler durumda.

fh5

Hot Wheels’ın resmi üreticilerinden Mattel ile ilgili bilgileri yayınlayan T-Hunted dün Instagram adresinden üç fotoğraf yayınladı. Bu üç fotoğraf da Hot Wheels Horizon serisinden olan arabalar olup hepsinin de arka planın da çöl teması olması akıllara haliyle direkt Forza Horizon 5’i getirdi. Ayrıca arabalardan birinin 2019 Mercedes Benz A serisi olması ve bu arabanın Forza Horizon 4’de bulunmaması da bu aracın yeni oyundan bu koleksiyona eklenmiş olabileceğini akıllara getirdi.

Tüm bu bilgilere ekstra olarak bu yeni oyuncakların eylül ayında satışa çıkacağını, daha önceki Hot Wheels Forza koleksiyonlarının da oyunun çıkışından sonra piyasaya sürülmüş olması belki de bizlere Forza Horizon 5’i ne zaman oynayabileceğimiz ile alakalı bilgiler veriyor olabilir.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Merhaba, öncelikle adım Ersel, 21 yaşındayım. Şu anda Dil ve Konuşma Terapisi öğrencisiyim. Kendimi bildim bileli oyun dünyasındayım. Daha çok aksiyon bazlı story modlu oyunlar oynuyorum. Burada size duygu, düşünce ve tecrübelerimi aktarmak istiyorum.Umarım yazılarım hoşunuza gider. Sağlıcakla kalın efendim. :)
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir