Rogue-lite Oyunu Lovecraft’s Untold Stories Ücretsiz Oldu

HP Lovecraft'ın kaleme aldığı romanlara dayanan rogu-like oyunu Lovecraft's Untold Stories kısa süreliğine GOG'da ücretsiz oldu.

Emre Özcan
Emre Özcan - Editor
1 Dk Okuma Süresi
Lovecrafts Untold Stories

CD Projekt’in dijital oyun satış mağazası olan GOG.com üzerinden zaman zaman biz oyun severlere ücretsiz olarak oyunlar veriliyor. Firma, bu seferde RPG unsurları barındıran rogue-lite oyunu Lovecraft’s Untold Stories‘i kısa süreliğine ücretsiz yaptı.

LLC Blini Games tarafından geliştirilen ve Fulqrum Publishing tarafından 2019 yılında yayınlanan Lovecraft’s Untold Stories, HP Lovecraft‘ın kaleme aldığı romanlarına dayanıyor. Rogue-lite türüne sahip oyun yer yer RPG unsurları, rastgele oluşturulmuş zorlu seviyelere bulmacalara ve zorluklara sahip. Great Old Ones ile beraber Outer Gods‘ı yenebilmek için sahip olduğumuz ekipmanları ve silahları sürekli geliştirmeniz gerekiyor.

Lovecraft’s Untold Stories‘e sahip olabilmak için elinizi çabuk tutmanız gerekiyor. Zira oyun 31 Ağustos tarihine kadar ücretsiz.

Lovecraft’s Untold Stories GOG’dan Nasıl Alınır?

GOG hesabınızla giriş yaptıktan sonra ana sayfayı aşağı kaydırırsanız altta paylaştığımız görseldeki gibi oyunun ücretsiz olarak sunulduğunu görebilirsiniz. Sağ alttaki “Yes, and claim the game” yazan yeşil kutucuğa tıklamanız halinde oyun kütüphanenize eklenecek. Hepsi bu kadar. Artık GOG Galaxy 2.0 uygulaması üzerinden oyununuzu dilediğiniz zaman indirip oynayabilirsiniz.

Ekran goruntusu 2022 08 29 182734
Bu makaleyi paylaş
By Emre Özcan Editor
Takip et
Kendi yolumu bulmak için yazıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir