Team17 Macera Temalı Balık Tutma Türündeki Dredge’i Duyurdu

Team17'nin duyurduğu macera temalı balık tutma türündeki Dredge ile denizlerin dibine dalın.

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi
Dredge

Balık tutma, çim biçme hatta araba veya ev temizleme… Kimisi ayrı bir oyun türü görevini görse de oynayanları rahatlatmayı ve klasik yapımlardan biraz olsun uzaklaştırmayı başarıyor. Özellikle bu tür yapımların indie kategorisi altında görülmesi de oyunun yaratıcılığını arttırmayı başarıyor.

Black Salt Games ve Team17 de böyle düşünmüş olacak ki indie tek kişilik macera temalı balık tutma türündeki Dredge’i duyurdu.

Dredge nedir, ne değildir?

Balık tutma deneyimini geçmişte yaşanan olaylarla harmanlayan yapım; 2023 yılında PC (Steam), PS5, Xbox Series, PS4, Xbox One ve Switch platformlarına çıkış yapacak.

Balık teknenize atlayın ve birçok adayı keşfe çıkmak için upuzun bir yolculuğa çıkın. Her bölgenin sorunlu geçmişi hakkında bilgi alırken tuttuğunuz balıkları adadaki yerlilere satın ve para kazanın. Teknenizi, en iyi ekipmanlarla donatın ki gündüzleri fırtına ya da sarp kayalıklar gibi tehlikelere karşı koruyun. Zamana dikkat etmeyi unutmayın zira karanlıkta seni bulan hoşuna gitmeyebilir…

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir