Marvel’s Avengers’a Beklenmedik İki Yeni Karakter Gelebilir

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
2 Dk Okuma Süresi

Crystal Dynamics’in geliştirdiği ve herkesin büyük umutlarla beklemesine rağmen mikro ekonomi, içerik kıtlığı ve oynanış tekrarı yüzünden oldukça ağır eleştirilen süper kahraman oyunu Marvel’s Avengers’a beklenen eklenti paketi War for Wakanda çıkış yaptı.

War for Wakanda, geliştirici ekibin oyunu toparlamaya yönelik yol haritasında sunduğu eklenti paketlerinden sadece biri olmasına karşın oyunun sonraki dönemlerinde beklenmedik iki karakterin daha eklenebileceğini alttan alta işaret ediyor.

Marvel's Avengers

Marvel’s Avengers’a kimler gelebilir?

Kate Bishop, Hawkeye ve Wakanda’nın da oyuna gelmesiyle kendisine özgü yetenek, atak ve geliştirmeleri olan King T’Challa’dan sonra oyun severlerin yakaladığı diyaloglara bakacak olursak bu karakterlerin yanına Kötülük Tanrısı Loki ve Scarlet Witch de eklenebilir. Tabii geliştiricinin bir anti kahramanı nasıl oynanabilir kılacağı da merak konusu.

Twitter kullanıcısı Deed-gheth, Thor karakteri ile oyunu oynadığı sırada Wakanda sufisi Zawavari’den ilginç bir diyalog duyuyor:

Loki’nin yanında Reddit kullanıcısı FWM_Carlton, Scarlet Witch’in de oyuna eklenebileceğini düşünüyor. Tekrardan Thor karakteri ile Zawavari’ye yaklaşan oyuncu, herkesin ilk aklına gelen kişi olduğunu düşündüğümüz Wanda’yı soruyor:

Wanda who because I only know one from PlayAvengers

Büyük çaplı içeriklerin yanısıra küçük iyileştirmeler ve eklemeler de yapan geliştiriciler, oyundan hala vazgeçmediklerini ortaya koyuyor. Çıkışından itibaren Marvel’s Avengers sıkça eleştirilse de birçok kişi için halen daha büyük çaplı bir süper kahraman oyunu olduğundan dolayı gönül çeliyor.

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image