KONSOL

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales İçin Ön Sipariş Fiyatı Belli Oldu

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales İçin Ön Sipariş Fiyatı Belli Oldu

12 Kasım’da PlayStation 5 ve PlayStation 4 için çıkış yapacak Marvel’s Spider-Man: Miles Morales Playstation 4 için ön siparişe açıldı. Böylece oyunun ön sipariş fiyatı da belli olmuş oldu.

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales’in Türkiye ön sipariş fiyatı 459,00 TL olarak belirlenmiş. Oyunun yurt dışı satış fiyatı ise $49.99 ve €59.99.

Oyunun Tanıtım Bülteninden

Marvel’s Spider-Man evrenindeki en son macerada genç Miles Morales, yeni bir Spider-Man olarak akıl hocası Peter Parker’in izinden giderken bir yandan da yeni evine alışmaya çalışır. Ancak, şiddetli bir güç onun yeni evini yok etmekle tehdit ettiğinde, hevesli kahramanımız büyük gücün büyük sorumluluk gerektirdiğini fark eder. Marvel’ın New York şehrini kurtarmak için Miles, Spider-Man rolünü sahiplenmelidir.

Ön Sipariş Bonusları

• T.R.A.C.K. Kostümü – MILES MORALES: SPIDER-MAN çizgi roman serisindeki yetenekli sanatçı Javier Garrón’un tasarladığı Zaman Tepkisi Etkinleştirilmiş Devre Kinetiği (T.R.A.C.K.) Kostümünü giyerek Takip Edilemez Kostüm Modunu açın.
• İkinci Spidey Kostümü – Yakında.
• Gravity Well Cihazı – Gravity Well Cihazını erkenden açın. Bu yeni savaş cihazıyla düşmanları bir araya toplayıp onları alt edin ve silahsızlandırın.
• Ekstra Yetenek Puanları – Harcanacak ekstra yetenek puanları ile yeni güçleri ve savaş kabiliyetlerini daha hızlı öğrenin.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu