Monster Hunter Wilds Capcom Tarafından Duyuruldu

Bizlerin üzerine seri bir şekilde oyun yağdıran Capcom'un durmaya niyeti yok. Monster Hunter serisinin yeni oyunu Monster Hunter Wilds duyuruldu

Bilal Yusuf Ersin
Bilal Yusuf Ersin - Yazar
1 Dk Okuma Süresi

Geoff Keighley sunumuyla gerçekleşen The Game Awards 2023 her sene olduğu gibi bu sene de ödülleri sahiplerine dağıttı. Oyun sektörünün en prestijli etkinliği, 32 kategoride ödüller dağıttığı geceyi bolca duyuru ile süslemeyi de ihmal etmedi.

Neredeyse seri üretime geçmiş olacak olan Capcomsa iki yılın ardından, Monster Hunter evreninde geçen Monster Hunter Wilds isimli yeni oyununu The Game Awards etkinliğinde duyurdu.

Monster Hunter Wilds kelimenin tam anlamıyla yabanda geçecek

Önceki oyunlara nazaran daha büyük araziler, kocaman bir çöl, aksiyonu etkileyecek doğa olayları ve nispeten küçük bazı yaratıkların sunumunun ardından fragman sona erdi. Şu anlık herhangi bir oynanış görüntüsü gösterilmese de önümüzdeki senenin yazında oyun hakkında daha fazla detaylara erişeceğiz.

Serinin son oyununun kısa süreli Nintendo Switch konsoluna özel yayınlanması bu oyunda tekrarlanmayacak. Yapım , 2025’te konsollar arasından PlayStation 5, Xbox Series X/S için çıkacak olup PC’de ise Steam üzerinden satışa sunulacak.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
:)
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir