Cyberpunk 2077: Phantom Liberty DLC’si Hakkında Yeni Oynanış Fragmanı Gösterildi

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
2 Dk Okuma Süresi

Oyun dünyasının sevilen etkinliklerinden biri olan ve sayısız duyuruya ve güncellemeye ev sahipliği yapan Gamescom Opening Night Live, Geoff Keighley’in sunumuyla TSİ 21:00’da başladı. Oyunlarla alakalı yepyeni haberler ve güncellemeler sektörü tekrardan alevlendirmeye çoktan başladı.

CD Projekt Red’in geliştirmekte olduğu Cyberpunk 2077’nin yeni eklentisi Phantom Liberty hakkında beklenen oynanış fragmanı yayınlandı. Oynanış fragmanında ana oyuna da gelecek olan çeşitli yeni özellikler gösterildi.

Cyberpunk 2077 Phantom Liberty neler tanıtıyor?

Öncelikle Phantom Liberty, V’ye oynayacak yeni silahlar veriyor. Çeşitli yakın ve uzak saldırı silahlarının yanında kombatı daha çeşitli kılmak için yeni sibernetik vücut eklentileri de oyuna eklenecek. Özellikle bu silahlardan en göze çarpanları alan saldırısı yapan çekiç ve kallavi görünüme sahip olan Rasetsu diyebiliriz.

Bunun dışında yeni tasarımlara sahip yetenekler de ağaçta yer alacak. Arasaki’nin bizlere olan hediyesi Relic’in ise ayrı yetenek ağacı olacak. Savage Sling ve Spatial Mapping gibi yakın dövüşü doğrudan etkileyen yetenekler kombatı bir hayli dinamik hale getirecek.

Yeni araçların yanında araç içindeyken de saldırı yapıp başka araçları hack’leyebileceğiz. Bunun dışında birçok ana görev ve yan içerik de oyunda yer alacak. Polis sistemi de tekrardan ele alınacak ki bu da yollara barikat yapma veya araca çarpma gibi aksiyonları içerecek.

Bahsi geçen değişikliklerin ve özelliklerin bazıları 2.0 güncellemesiyle ana oyuna da eklenecek. Cyberpunk 2077: Phantom Liberty, 26 Eylül tarihinde çıkış yapacak.

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir