PlayStation Plus Ağustos 2021 Ücretsiz Oyunları Sızdırıldı

Brz Konuk
Brz Konuk
3 Dk Okuma Süresi

Sony, bildiğiniz üzere PlayStation Plus abonelerine özel her ay ücretsiz oyunlar vermekte. Bu oyunların ne olduğunu da ay sonuna doğru açıklamakta.

Ancak bu sefer Ağustos ayı PlayStation Plus ücretsiz oyunları PlayStation’ın kendi resmi sitesi üzerinden erkenden sızdırıldı. PS5 sahiplerinin bu ay Hunter’s Arena: Legends’a ücretsiz olarak sahip olacakları önceden açıklanmış ancak diğer oyunların ne olacağı belli olmamıştı.

Sızan Ağustos 2021 Playstation Plus Oyunları Şöyle:

  • Hunter’s Arena: Legends (PS5):

Tek hayatta kalan olmak için dövüş becerilerinizi geliştirmeniz gereken aşırı yakın mesafeli savaş deneyimini yaşayın. Savuşturma ve karşı hamleler, hava kombinasyonları ve dövüş sanatları içeren dinamik bir savaş sistemine sahip olan Hunter’s Arena: Legends, yoğun savaş deneyimleri sunuyor.

RPG, çok oyunculu çevrimiçi savaş arenası (MOBA) ve battle royale mekaniğini birleştirerek kendi oyun stilinizi ve rekabetle mücadele stratejilerinizi tanımlayabileceksiniz. Hunter’s Arena: Legends, heyecanlı 1’e 1 maçların yanı sıra solo ve üçlü battle royale modları sunuyor.

  • Plants VS. Zombies: Battle For Neighborville (PS4):

Gerginlik, Neighborville’in ötesine doğru genişlerken, oyunun en tartışmalı kasabasının uzak köşelerinde yeni sosyal ve serbest dolaşım bölgeleri ortaya çıktı. Plants vs. Zombies’in bir sonraki yapımında peashooter’larınızı hazırlayın.

Tamamen özelleştirilebilir 20 karakter sınıfından birini seçin ve savaş alanındaki her zafer için yeni ödüller kazanırken oyun tarzınızı mükemmelleştirin. Kanepede ya da çevrimiçi arkadaşlarınızla bir takım olun ve PvE’de düşman ordularını ele geçirin, çevrimiçi olarak başkalarına karşı mücadele edin ya da yeni Battle Arena’da topyekün kargaşa yaratın.

  • Tennis World Tour 2 (PS4):

İster önde gelen tenisçilerinden biri olarak oynayın, isterseniz kendi oyuncunuzu yaratın ve dünya klasmanının zirvesi için mücadele edin. Daha hızlı, daha gerçekçi ve daha fazla animasyonla yüklü bu oyunda, tek veya çiftlerde, yerel veya çevrimiçi olarak arkadaşlarınızla birlikte tenisin gerçek heyecanını yaşayın.

Tüm oyunlar geriye uyumluluk sayesinde PS5’lerde oynanabilir olacak ve 3 Ağustos tarihinden itibaren indirilebilecek.

Son olarak şayet Temmuz ayının PS Plus ücretsiz oyunlarını henüz almadıysanız bu bağlantıdan o oyunlara da ulaşabilirsiniz.

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image