Kategorilendirilmemiş

PUBG Sezon 5 Trailer ve Gelecek Yenilikler…

Popüler BattleRoyale oyunu olan Pubg, Sezon 5 güncellemesi 23 Ekim’de PC platformuna, 29 Ekim’de ise konsol platformuna geliyor.

Sezon 5’de oyuna yeni özellikler ekleniyor. Bunların bazılarını bu yazımızda sizler için hazırladık.

PUBG Sezon 5 Yenilikler

Oyuna eklenecek olan yeniliklerin başında, yakın dövüş için kullanılan tüm silahları artık fırlatabiliyor olacağız. Yani elimizdeki tava, orak veya balta gibi silahları artık rakiplerimize atabileceğiz.

Gelecek diğer büyük değişiklikler arasında, takım arkadaşlarımıza ilk yardım kiti, enerji içeceği gibi yararlı eşyalar atabileceğiz.

Bir takım arkadaşı ilk yardım kiti veya cephane talep ettiği zaman, istediklerini otomatik olarak envanterlerine sokmak için kafalarının üstünde bir simge belirecek.
Eşyaları 15 metreye kadar atabileceğiz, ancak attığımız kişi çok hızlı hareket ediyorsa veya çantası doluysa, eşyalar yere düşecek.

Sezon 5 ile Miramar haritasında da bazı değişikliklere gidiliyor. Miramar, oyuncular arasında çok açık alanlar olduğu için popüler bir harita değil. Haritaya yapılacak, tepelik yapısını ve binalarla ilgili değişikliklerle harita daha iyi ve daha oynanabilir seviyeye getirecek. Ayrıca loot dağılımında da bazı değişiklikler yapılması bekleniyor.

PUBG’nin yeni Survivor Pass 5: Badlands biletiyle envanterinize ekleyebileceğiniz eşya ve içerikler
Yeni Survivor Pass 5: Badlands Bileti

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu