Red Dead Redemption 2, NVIDIA RTX 3090 ve Işın İzleme Teknolojisi ile Limitleri Zorluyor

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

Digital Dreams, 8K görüntü kalitesiyle NVIDIA RTX 3090 ekran kartında Ray Tracing Reshade ile çalışan Red Dead Redemption 2 hakkında yeni bir video yayınladı.

Gerçekçiliğin sınırlarını zorlayan Ray Tracing Reshade efektleri için Digital Dreams, Marty McFly’ın modunu ve modun kendi ayarlarını kullanmış. Her ne kadar bu mod yapay ray tracing efektleri verse de eğer McFly’ın eklentisine sahipseniz sizler de bu ayarlarda RDR 2’yi çalıştırıp görüntü kalitesini arttırabilirsiniz. Buna rağmen söylemeden geçmeyelim ama gün batımına doğru at sürmek, hiç bu kadar keyifli olmamıştı.

Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2 ve huzur dolu anlar için…

NVIDIA RTX 3090’da 8K görüntü kalitesi ve Ultra Max ayarlarda RDR 2 çekici gelse de zaten ileriki safhalarda Rockstar ve NVIDIA, DLSS özelliğini de oyuna getirecek. Ben sizleri yağmurda at sürmek ile baş başa bırakmadan önce aynı ekran kartında ve 50’den fazla modla çalışan The Witcher 3 haberini de buraya bırakayım. Gözler bir kez daha bayram etsin mi?

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image