Resident Evil Animasyon Dizisinden Yeni Fragman Yayınlandı, Ayrıca Reboot Filminin Çekimleri Tamamlandı

Gece gece Resident Evil Showcase'de oyunun filmi ve animasyon dizisi için yeni bilgiler edindik...

Gece canlı olarak yayınlanan Resident Evil sunumunda birçok yeni tanıtım gördük. Bunlardan biri ise 2002 yılında yayınlanmış olan Resident Evil: Welcome To Racoon City filminin yeniden yapımı için yapılan çalışmalar sonucunda set çekimlerinin tamamlandığını, ekibin yapacağı iş arasında sadece CGI yaratıklarını filme aktarmak kaldığını öğrendik.

Film için henüz elimizde fragman olmasa da yapımın ilk 2 oyunun arasındaki tarihte geçeceğini biliyoruz. Film, Claire, Chris Redfield, Leon Kennedy, Jill Valentine ve oyunun kilit karakterlerinin hikayelerini anlatacak. Filmin arkasında, yapımcı olarak Robert Kulzer (Paul WS Anderson’ın  Resident Evil  filmleri), James Harris ( I Am Not A Serial Killer),  Hartley Gorenstein ( The Boys) ve baş yapımcı olarak Martin Moszkowicz’in de yer aldığı yıldızlardan oluşan bir ekip görmekteyiz. Yardımcı yapımcı Alex Zhang ( Greyhound)  ve Victor Hadida, Colin Scully ve Alex Westmore tüm bu yeniden yapımı denetliyor.

Yakın zamanda çıkacak birden fazla Resident Evil markası adı altında yapım varken bunun yanına bu filmin de eklenmesi ilginç olacak. Aynı zamanda filmin 3 Eylül tarihinde gösterme gireceği de açıklanan bilgiler arasında.

Sunumda tanıtımı yapılan bir diğer yapım olan Resident Evil: Infinite Darkness animasyon dizisi için yeni bir fragman yayınlanıp, proje hakkında birkaç bilgi verildi. Dizi, Resident Evil 4 oyunundan 2 yıl sonrasını anlatacak ve Temmuz ayı içerisinde Netflix’te yayınlana girecek..

Son olarak Resident Evil: Infinite Darkness’ın yayınlanan son fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu