Rise of the Ronin’in Çıkış Tarihi Duyuruldu – Oynanış Videosu Yayınlandı

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

Geoff Keighley sunumuyla gerçekleşen The Game Awards 2023 her sene olduğu gibi bu sene de ödülleri sahiplerine dağıttı. Oyun sektörünün en prestijli etkinliği, 32 kategoride ödüller dağıttığı geceyi bolca duyuru ile süslemeyi de ihmal etmedi.

Wo Long: Fallen Dynasty’den sonra Team Ninja, sıradaki oyunları Rise of the Ronin’in çıkış tarihini duyurdu. Bunun dışında hikaye ve oynanışa değinen bir fragman da yayınlandı.

Rise of the Ronin ne zaman çıkış yapacak?

19. yüzyılın Japonya’sında; adını Edo Bakufu’dan alan Edo rejiminin (Bakumatsu) bitiş dönemlerinde geçen yapım, Tokugawa Shogunlarının Anti-Shogun güçleriyle çarpışmasını konu alıyor. Ülkenin tam bir kaosa sürüklenmesinin ardından bir Ronin olarak tarafımızı seçmeli ve kendi patikamızı oluşturmalıyız.

Keşif odaklı bir açık dünya RPG türüne sahip yapım olarak çeşitli silahlar ile düşmanları alt edebiliyoruz. Kılıç, mızrak ve ateşli silahların yanında zorlu boss savaşları da bulunuyor.

Rise of the Ronin, 22 Mart 2024 tarihinde PS5’e özel çıkışını gerçekleştirecekken ön siparişleri ise 14 Aralık tarihinde açılacak.

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir