KONSOLPC

Rockstar Games Yeni Bir Fragman Üzerinde Çalışıyor

GTA V çıkışını yapalı neredeyse 8 sene olacak ve Rockstar Games hala daha yeni bir GTA oyununu duyurmadı ama Rockstar Games’in çatı şirketi olan Take Two Interactive önümüzdeki 5 yıl içerisinde 93 oyunun çıkış yapacağını duyurdu.

Bu oyunlar içerisinde Rockstar Games’den yeni bir oyun olabilir. Rockstar Games GTA VI’yı her ne kadar sır gibi saklasa da sızıntıların önünü kesemiyor, bununla kalmıyor, hatta bazen kendisi bile GTA VI’a göndermelerde bulunuyor.

Rockstar Games sinematik fragmanları hazırlayacak “video tasarımcıları” aradığını resmi sitesinden duyurdu. Bu da hayranların GTA VI’a olan umutlarını yeniden coşturdu. Rockstar her ne kadar GTA VI üzerinde çalışması neredeyse net denecek kadar olsa da fragman için biraz erken olabilir. Çünkü bu fragman Rockstar Games’in daha XBOX Series X/S ve PS5 için çıkışını bu sene yapması planlanan GTA V: Remastered ve henüz daha duyurulmayan ama güçlü sızıntılara sahip Red Dead Redemption: Remastered’a ve GTA Trilogy: Remastered’a ait olabilir.

Ama en olağan durum, bu fragmanın GTA V: Remastered için olmasıdır. Ne yazık ki, 7 ay önce GTA V: Remastered duyrulduğunda, Remastered’dan hiçbir görüntü göremedik. Sadece oyunun PS4’ten alınan görüntülerinden bir fragman izledik. Remastered’ın yazda çıkacağı hakkında söylentileri düşünürsek, Rockstar’ın fragman için biraz geciktiğini söyleyebiliriz.

Hemen bunu GTA VI’a bağlamaktansa, çok daha mantıklı olanları göz önünde bulundurmakta fayda var. Her ne kadar oyuncular yeni bir GTA oyunu için sabırsız olsa da, beklentilerimizi düşük tutup, her sızıntıyı GTA VI’a bağlamamak biz oyuncular için çok daha sağlıklı olabilir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu