Sadie Adler’ın Aktrisi Red Dead Redemption 3’de Başrol Olmak İstiyor

Ülvi Gardaşov
Ülvi Gardaşov - Yazar
2 Dk Okuma Süresi

Rockstar Games, ikonik erkek karakter ile birlikte Catalina, Sadie Adler gibi güçlü kadın karakterleri de oluşturdu ve oluşturmaya da devam edecek gibi gözüküyor. Özellikle hikayede Sadie’nin gelişimini izlemek tek kelime ile harikaydı.

Daha öncesinde Code Black, Bear With Us gibi yapımlarla ün kazanmış, Red Dead Redemption 2’de de Sadie Adler ile muazzam oyunculuğunu sergileyerek oyuncuları mest eden Alex McKenna serinin devam oyununda başrol olarak oynamak istiyor. 

RDR 2‘de Sadie Adler‘ı seslendiren Alex McKenna, Red Dead Redemption 3’de başrol olmak istediğini Dan Allen Gaming ile gerçekleştirdiği bir röportajda açıklamış. Ayrıca bu röportajda McKenna, RDR 2 için tam tamına 5 yıl boyunca çalıştığını da eklemiş. Röportajın en can alıcı kısmı ise McKenna Sadie’yi o kadar sevmiş ki, karakterin kalbinde ayrı bir yerinin olduğunu ve kariyeri boyunca oynadığı en iyi karakter olduğunu söylemiş.

“Gerçek bir sanat eseri olan bir oyunun parçası olmak gerçek bir ayrıcalık ve gerçekten havalı bir karakteri oynamak ise gerçek bir ayrıcalık. O ayrıca kadın olması ve birisinin karısı, birinin annesi, birinin sevgilisi olmasının dışında özerk bir karakter; o sadece böyle bir yeteneği olan inanılmaz bir karakter. Erkeklerle birlikte gidiyor ve çoğundan daha iyi dövüşüyor. Bu, özellikle zaman aralığı göz önüne alındığında gerçekten harika bir şeydi.”

Sadie Adler’ın aktörü Alex McKenna

RDR 3’te olmasa bile bir RDR 2 DLC’sinde Sadie Adler olarak oynamak harika olurdu. Çünkü Sadie Adler, RDR 2’nin en ilgi çekici ve en güçlü karakterlerinden biri olduğu aşikar.

Dilerseniz, aşağıdaki oynatıcıdan tüm röportajı izleyebilirsiniz…

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
By Ülvi Gardaşov Yazar
Takip et
Dünya adlı bu gezegende, kapladığım mekanın hakkını, yazmakla veriyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image