Sea of Thieves, 25 Milyon Oyuncuyu Geçmenin Şerefine Ücretsiz Altınlar Dağıtıyor

Brz Konuk
Brz Konuk
4 Dk Okuma Süresi

Sea of Thieves, 2018 yılında çıkışıyla çok ses getirememiş bir oyun oldu. Ancak geliştirici Rare ve yayıncı Microsoft verdikleri tüm sözleri yerine getirerek oyunu oldukça başarılı bir hale getirdiler. Son yapılan açıklama ile de bu çok oyunculu korsan oyunu, 25 milyondan fazla oyuncuya ulaşmayı başardı.

sea of thieves

Geçtiğimiz Mart ayında toplamda 20 milyon oyuncuya ulaşmayı başaran oyun, bu geçen süreçte 5 milyondan fazla yeni oyuncuyu daha kendisine çekmeyi başardı. Bunun şerefine geliştirici de henüz Türkçe dil desteği yeni eklenen oyunu için bir kutlama gerçekleştiriyor.

Rare, 19 Ekim ila 26 Ekim tarihleri arasında oyunseverlere 25.000 altın ve 25 Doubloons dağıtacağını açıkladı. Bu ödülü kazanmak için yapmanız gereken tek şey ise oyuna giriş yapmak.

Hatırlarsanız Haziran ayında yayınlanan A Pirate’s Life güncellemesi ile Karayip Korsanları filminin sevilen karakteri Jack Sparrow oyuna dahil olmuştu. Hal böyle olunca da oyuna olan ilgi bir anda zirve yapmış, 4.8 milyon yeni oyuncuyu oyuna çekmişti.

Sea of Thieves Tanıtım Bülteni

Sea of Thieves; denizlerde yelken açmaktan savaşmaya, keşfe çıkmaya ve yağma yapmaya kadar korsan yaşamını tecrübe etmek ve kendi başınıza bir efsaneye dönüşmek için ihtiyacınız olan her şeyi sunuyor. Önceden belirlenmiş roller olmadan, dünyaya ve diğer oyunculara dilediğiniz gibi yaklaşma özgürlüğüne sahipsiniz. İster grubunuzla yolculuk edin ister tek başınıza yelken açın, bu paylaşımlı dünyada diğer tayfalarla elbet karşılaşacaksınız. Acaba karşılaştıklarınız dost mu olacak düşman mı ve onlara nasıl karşılık vereceksiniz?

Geniş bir açık dünya

El değmemiş adalar, gemi batıkları ve gizemli eserlerle dolu geniş bir açık dünyayı keşfedin. Kayıp hazineleri arama, lanetli İskelet Kaptanların peşine düşme veya Ticaret Şirketleri için kıymetli kargolar toplama görevleri üstlenin. Avlanmaya ve balık tutmaya gidin veya yüzlerce isteğe bağlı hedef ve yan görevler arasından seçim yapın.

Sea of Thieves: A Pirate’s Life

Sea of Thieves’in eşsiz, anlatım odaklı seferlerini tecrübe etmek için Efsane Öyküleri oynayın ve Disney’s Pirates of the Caribbean’ı yelken açarak Hırsızlar Denizi’ne getiren en yeni, orijinal öyküde Kaptan Jack Sparrow ile güçlerinizi birleştirin. Bu kapsamlı ve sinematik görevler 30 saate yakın müthiş bir korsan macerası sağlamaktadır.

Efsane Olun

Bir Korsan Efsanesi olma yolculuğunuzda ganimetler toplayacak, itibar kazanacak ve mücadele ederek kazandığınız ödüllerle benzersiz bir kişisel tarz yakalayacaksınız. Maceracı. Kâşif. Fâtih. Sizin efsaneniz hangisi olacak?

Sürekli büyüyen bir oyun

Beş büyük genişletmesi ve neredeyse bir yıllığa karşılık gelen aylık güncellemeleriyle, Sea of Thieves sürekli büyüyen ve gelişen hizmet temelli bir oyun. Ne tür yeni içeriklerin eklendiğini görmek için her ay oyunu kontrol edin.

Sistem Gereksinimleri

MİNİMUM:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: Intel Q9450 @ 2.6GHz / AMD Phenom II X6 @ 3.3 GHz
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 650 / AMD Radeon 7750
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 50 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: Intel i5 4690 @ 3.5GHz / AMD FX-8150 @ 3.6 GHz
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 770 / AMD Radeon R9 380x
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 50 GB kullanılabilir alan
Bu makaleyi paylaş
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir