Sızıntı: GTA VI’da Kripto Para Kazanabilirsiniz

Ülvi Gardaşov
Ülvi Gardaşov - Yazar
2 Dk Okuma Süresi

Daha öncesinde bir çok doğru çıkan sızıntılarıyla tanınan ve haberlerimize de çoğu zaman konu olan Tom Henderson, yine bir sızıntı ile karşımıza çıktı. Ağırlıklı olarak Battlefield ve Call of Duty oyunlarının sızıntıları ile tanınsa da Henderson, bu sefer de GTA sızıntısı ile gündeme geldi. Bu sefer ki iddiası da olukça dikkat çekici. İddiasına göre GTA VI’da kripto para kazanabileceğiz.

Oyunda bitcoin tarzı bir kripto para bulunacak, ancak büyük ihtimalle, kripto para bitcoin diye adlandırılmayacak ama Rockstar’ın mizah anlayışını göz önünde bulundurursak, bitcoin parodisi göreceğiz. Henderson’ın duyumlarına göre GTA VI’da bazı görevleri tamamladığınızda sizi nakit para yerine kripto para ile ödüllendirecek.

Ayrıca oyuna borsa da geri dönüyor. GTA V’de bulunan Borsa’dan ciddi miktarda para kazanılması mümkündü. Bu sistem biraz daha geliştirilir ve içerisine biraz daha gerçekçilik katılırsa, gerçekten bir çok oyuncuların vazgeçemediği bir sistem olabilir.

Henüz oyun ile ilgili hiçbir bilgi Rockstar tarafından paylaşılmış değil. Ne zaman çıkacak? Geliştirme aşaması ne alemde? Nasıl bir hikayeye sahip olacak? gibi bir çok soru yanıt bekliyor. Ancak önümüzdeki günlerde düzenlenecek E3 2021’de GTA VI’nın duyurulma ihtimali düşük olsa da, GTA V: Expanded and Enhanced’ı detaylı olarak görme ihtimalimiz oldukça yüksek.

Bu makaleyi paylaş
By Ülvi Gardaşov Yazar
Takip et
Dünya adlı bu gezegende, kapladığım mekanın hakkını, yazmakla veriyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir