Sniper Ghost Warrior Contracts 2 İçin Çıkış Tarihi Duyuruldu

Berkan Çamlıbel
Berkan Çamlıbel
4 Dk Okuma Süresi

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 için çıkış tarihi oyunun fragmanı ile duyuruldu.

CI Games tarafından geliştirilen Sniper Ghost Warrior Contracts 2 oyunu görünüşe bakılırsa serinin en zor oyunu olacak gibi duruyor ve bunu geliştirici ekipte doğruluyor. Nedeni ise kiralık bir keskin nişancı olan suikastçi Raven’ı yönetip 1000 metre gibi hatta daha uzak mesafelere atış yapıp Lübnan, Suriye, Irak gibi karmaşası bol olan Orta Doğu ülkelerinde kontratımızı tamamlayacağız. Bu ülkelerdeki amacımız ise bölgedeki mutlak gücü elinde bulunduran bir suç örgütünü ortadan kaldırmak için imkansız görevleri yerine getirmek.

Ayrıca dediğimiz gibi ekip oyunun çıkış tarihini de açıkladı. Sniper Ghost Warrior Contracts 2, 5 Haziran’da  Steam, PS5, Xbox Series X/S için çıkışını gerçekleştirecek.

Oyunun Tanıtım Bülteni

Sniper Ghost Warrior Contracts 2, 1000 metreyi aşan mesafelerden gerçekleştirilecek suikast görevleri ile zaten çok beğenilen seride çıtayı daha da yükseltiyor. Günümüz Orta doğu bölgesinde geçen tek oyuncu görevlerinde, düşman hattının gerisinde heyecan ve gerilim yüklü bir taktik muharebe seni bekliyor.

Usta keskin nişancı suikastci Raven olarak, Orta doğu’da, Lübnan ile Suriye arasındaki kanunsuz topraklarda zorlu bir göreve atılıyorsun. İmkansız gibi görünen bu görevde, bölgede yuvalanmış aşağılık bir suç örgütünü çökerterek liderlerini adalete teslim etmen gerekiyor.

GIF Sniping TUR
Sniper Ghost Warrior Contracts 2, seride ilk kez olarak 1000 metreyi aşan mesafelerdeki hedefler ile oyuncuların önüne yüksek beceri, odaklanma ve nişan hassasiyeti gerektiren zorlu görevler koyuyor.

GIF Realism TUR
Büyük beğeni toplayan orijinal oyunu da geliştiren stüdyonun ürünü olan Contracts 2, kendi sınırlarını zorlayarak hiper gerçekçi bir keskin nişancı deneyimini sunuyor. Aslına uygun çok çeşitli silah ve teçhizat, muhteşem ayrıntılarla bezeli bir oyun dünyası ve bugüne kadarki en gerçekçi hedefler seni bekliyor.

GIF Assault TUR
Yeni silah ve teçhizatlar ile, her görev pek çok farklı şekilde tamamlanabiliyor. Görevleri her seferinde farklı taktik yaklaşımlarla tekrar tekrar oynayarak içeriğindeki tüm hedefleri tamamlayabilir, toplayacağın ödüller ile donanım ve silahlarını geliştirebilirsin.

GIF Visuals TUR
Contracts 2’nin optimize edilmiş grafikler, iyileştirilen kare hızı ve geliştirilen oyun motoru ile sunduğu muhteşem görsellik serinin kendi çıtasını daha da yükseltiyor. Sinematik mermi kamerası ile gerçekçi suikastler ultra gerçekçi detaylarla bezeli bir görselliğe kavuşuyor.

Özellikleri:

  • Bir keskin nişancı suikastçı olarak, yakın muharebe becerilerin ile ve muazzam uzak mesafelerden atışlarla çeşitli hedefleri indir.
  • Gerilim yüklü tek oyuncu görevini yüzünün akıyla tamamlamak için doğru taktik kararları alman ve gizlilik tekniklerini ustaca kullanman gerek.
  • Orta doğu’nun çatışma bölgelerinde 5 farklı devasa haritayı keşfet.
  • 20 yeni kontratı ve çeşitli yan operasyon görevlerini tamamla.
  • Aslına uygun çok çeşitli silah, teçhizat ve donanımlar ile mükemmel keskin nişancı deneyimini keşfet.
  • Tekrar oynanabilir kontratlar da her seferinde farklı bir yaklaşım ile yeniden oyna, tüm hedefleri tamamla ve maksimum ödülü topla.
  • Zenginleştirilen grafik kalitesi ve geliştirilmiş oyun motoru ile muhteşem bir görselliği deneyimle.
Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
Takip et
Ben Berkan Çamlıbel, itinayla 10 yılı aşkın süredir hayatı oyun olanlardanım.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image