Xbox Patronu State of Decay 3 İçin Oldukça Heyecanlı

Emre Özcan
Emre Özcan - Editor
2 Dk Okuma Süresi

State of Decay 3 ilk olarak yaklaşık iki sene önce Xbox Games Showcase’de duyurulmuştu. Oyun, duyurulduğu dönemde henüz geliştirme aşamasının erken safhasında olduğu için fazla bir bilgiye sahip olamamıştık. O günden bu yana da geliştirici ekip, zombi temalı hayatta kalma oyunları hakkında pek fazla bilgi paylaşmadı.

Geliştiric Undead Labs’ın oyunları hakkında bilgi paylaşmaktan çekiniyor olması oyuncuları oldukça tedirgin ediyor. Ancak firmanın arka planında işler oldukça iyi gidiyor. Zira XboxEra Podcast’inin yakın zamanda yayınlanan bir bölümüne açıklama yapan Xbox CEO’su Phill Spencer, State of Decay 3 hakkında umut verici açıklamalarda bulundu. Spencer, oyun ile ilgili ilk izlenimleri için inanılmaz heyecanlı olduğunu söyledi.

Muhtemelen oyunu oynarken beni izleyen insanlar için dediklerim büyük bir sürpriz değil. İtiraf etmek gerekirse ben oldukça iyi bir State of Decay 2 oyuncusuydum. Bu nedenle State of Decay 3’e baktığımda geliştirici ekibin yaptığı bazı geliştirmeler için oldukça heyecanlıyım. Bu ekip söz verdiklerini yapabilecek seviyede. State of Decay 1’de 2’de 3’de bunu herkese gösterdiler. Evet bu bir oyun ve ben oynamaktan oldukça zevk alıyorum. Bu ekibin neler yapabileceği konusunda ise gerçekten inanılmaz heyecanlıyım.

Bu yılın başlarında ise State of Decay 3’ün geliştirme süreci hız kazandı. Undead Labs, yeni bir stüdyo açarak oyunu Unreal Engine 5 oyun motoru üzerinden geliştirdiklerini duyurdular. Ancak hala daha oyunun net olarak çıkış tarihi belli değil.

State of Decay 3 Duyuru Fragmanı

Bu makaleyi paylaş
By Emre Özcan Editor
Takip et
Kendi yolumu bulmak için yazıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir