Spider-Man Miles Morales Hakkında Yeni Detaylar

Berkan Çamlıbel
Berkan Çamlıbel
2 Dk Okuma Süresi

Spider-Man Miles Morales Hakkında Yeni Detaylar, İlk Oyunun Remastered’ı ile Geliyor

Spider-Man: Miles Morales, duyurulduğundan beri PlayStation 5 için en önemli isimlerden biri olmaya aday gibi duruyor demek yanlış olmaz herhalde. Öğrendiklerimize göre oyuna, iki yıl önce PlayStation 4 için piyasaya sürülen Spider-Man’in bir remastered versiyonu eşlik edecek. Ancak ayrıca mı satılacak bu konuda net bir bilgi yok. Bu bilgi Game Informer dergisinden geliyor. Yazdıkları yazıda, “Spider-Man: Miles Morales, PlayStation 5’in sunduğu ekstra güçten tam olarak yararlanmak için oyuna Spider-Man’ın yeniden dizayn edilen bir versiyonunun ekleneceğini” açıklamışlar.

BB62341D 0714 43EF B336 8601295506AE

Hatırlayacağınız üzere oyunun duyurulması bir çok karışıklığa neden olmuştu. Çünkü oyun severler bunun yeni bir oyun mu, yoksa sadece orijinal oyun için bir genişleme mi olacağından emin olamadı. Nihayetinde geliştiriciler bunun “yeni bir macera”olduğunu açıkladı, ancak bu açıklama şüpheleri ortadan kaldırmadı.

Gazeteci Jason Schreier, oyunun Uncharted: The Lost Legacy benzeri bir şekilde olacak bağımsız bir oyun olacağını iddia etti. Bu örnek, genişleme paketi şeklinde ya da tam teşekküllü bir oyun arasında bir ürün. Spider-Man: Miles Morales’in ilk oyunun bir remasterını içereceği gerçeği de bu örnekle uyuyor. Fiyatı konusunda ise bu oyunun tam fiyatının hakkının verilmesi lazım, çünkü yeni macera aynı şehir haritasında, ancak kış mevsiminde geçecek ve kısa bir hikayeye sahip olacağı düşünüldüğünden 60 Dolar’ın bu oyun için yüksek bir rakam olabilir. Ufak bir hatırlatma yapalım. Spider-Man: Miles Morales PlayStation 5′ için bu yılın sonunda piyasaya sürülecek, ancak kesin tarihi henüz açıklanmadı.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Ben Berkan Çamlıbel, itinayla 10 yılı aşkın süredir hayatı oyun olanlardanım.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir