Star Citizen Kısa Süreliğine Oynaması Ücretsiz

Emre Özcan
Emre Özcan - Editor
1 Dk Okuma Süresi

Cloud Imperium, Star Citizen’ın bir kez daha kısıtlı süreliğine oynaması ücretsiz olacağını duyurdu. 27 Ağustos tarihine kadar PC oyuncuları oyunu indirip deneyimleyebilirler.

Cloud Imperium, oyunu son alfa sürümü olan 3.14.0’a yükseltti. Bu sürüm Gezegensel Hacimsel Bulutların ilk sürümünü bizlere gösteriyor.

Star Citizen’ı 27 Ağustos tarihine kadar deneyimlemek için buraya bakabilirsiniz.

Star Citizen Nasıl Bir Oyun ?

Kısa süreliğine ücretsiz olarak deneyimleyebildiğimiz oyunda oyuncular, her biri farklı kariyer yollarına sahip altı ikonik gemiyi kullanıyor. Ayrıca gemilerin her biri kendine özgü oynanış tarzına sahip. Ek olarak, Free Fly etkinliği süresince Arena Commander’ın it dalaşını ve Star Marine’in FPS aksiyonunu deneyimleyebilirsiniz.

Star Citizen, çok oyunculu bir biçimde klasik uzay simulasyonu oyununu oldukça iyi görsellerler bizlere sunmayı hedefliyor. Oyuncular istedikleri rollerde oyunu oynayabiliyorlar. Bu rollere değinecek olursak kargo nakliyecisi, kanun kaçağı, kaşif veya oyunda bulunan diğer roller ile oyunu oynayabiliyoruz. Oyunda yer alan bir çok gezegeni ve ayı keşfedip deneyimleyebiliyoruz. Gezegenlerde bulunan benzersiz bir denge ile tasarlanmış şehirleri ve yeraltı mağaralarını keşfetmeyi unutmayın.

Bu makaleyi paylaş
By Emre Özcan Editor
Takip et
Kendi yolumu bulmak için yazıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir