Mobil Platformlar İçin Çıkış Yapacak Star Wars Hunters’ın Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Natural Motion ve Zynga tarafından geliştirilen çevrimiçi Star Wars oyunu, Star Wars Hunters için yeni bir oynanış fragmanı yayınlandı. Fragman genel olarak oyunun bölümlerini içeriyor. Biz oyunculara oyunun tam sürümünden neler beklememiz gerektiğini gözler önüne sürüyor.

Star Wars Hunters Fragmanında Neler Bulunuyor?

Fragman içerisinde daha çok oyunun bölümlerine yer verildiği görülüyor. Bu durum pek çok oyuncu için can sıkıcı olsa da tam sürümden neler beklememiz gerektiğini görmüş olduk. Paylaşılan video sadece bölümlerle ilgili değil. Fragmanda yer alan detaylara bakıldığında ise; olaylar karakterin arkasına yerleştirilmiş kameradan izlenebilecek ve eğlence dört kişilik iki takım arasında yaşanan atari savaşlarına dönüşecek.

Star Wars Hunters’ın en dikkat çekici ve iddialı olduğu noktası serinin diğer yapımlarında bilinen karakterlerin bu oyunda yer almaması. Peki biz hangi karakterler ile oyunu oynayacağız dediğinizi duyar gibiyim. Oyunda birçok benzersiz karakter bulunacak. Ancak bu karakterlerin hepsi sadece bu yapım için tasarlanmış olacak. Gelecekte bizlerle buluşacak Star Wars oyunlarında bu karakterler bulunmayacak.

Fragmanda bizlere gösterilen karakterler ise Grozz adında bir Wookiee savaşçısı, Asi gazisi Zaina, Mandaloryalı Aran Tal ve gücün onunla birlikte olduğuna inanmaya programlanmış ışın kılıcı kullanan droid J-3DI. Oyunda bulunan bu karakterleri hareket halinde görmek oldukça keyifli.

Star Wars Hunters, mobil cihazlar (Android ve iOS) dışında Nintendo Switch içinde çıkış yapacak. Oyunun lansman tarihi önümüzde ki yıl gibi görünüyor. Oyun, mikro ödeme sistemleriyle dönüşümlü ücretsiz bir modeli benimseyecek. Ayrıca, Nintendo Swtich konsollarda deneyimlemek için Switch Online aboneliğine sahip olmanıza da gerek olmayacak.

Dilerseniz oyunun resmi web sayfasına bu bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu