The Batman – The Bat and The Cat Fragmanı Yayınlandı

4 Mart 2022 tarihinde vizyona girecek The Batman için yeni fragman yayınlandı.

Hepimizin bildiği süper kahramanlar vardır izlerken oldukça keyif aldığımız. Bu karakterlerden birisi de şüphesiz Batman. Yakın zamanda ise Batman, yeni bir film ile beyaz perdede karşımıza çıkıyor.

Warner Bros, vizyon tarihi yaklaşan film için yeni bir fragman yayınladı. “The Bat and The Cat” ismine sahip olan fragman, Batman ve Catwoman’a odaklanıyor ve The Riddler’ın şeytani planını ve Batman için sahip olduğu bilmeceler konusunda neler yaptığını bizlere gösteriyor. Filmi izlemek için bekleyen birçok insan için bu detaylar biraz spoiler olsa da film hakkında daha fazla fikir sahibi olmamıza olanak tanıyor.

The Batman Türkçe  Altyazılı Fragman

Batman dediğimizde aklımıza gelen ikinci detay ise süper kahramanımızın uşağı Alfred. Vizyon tarihi yaklaşan filmde Alfred rolünü Andy Sarkis, James Gordon rolünde Jeffrey Wright ve Carmine Falcone rolünde ise John Turturro’yu izleyeceğiz.

The Batman, 4 Mart 2022 tarihinde beyaz perdede bizlerle buluşacak. Ayrıca film diğer Warner Bros yapımlarının aksine çıktığı gün HBO Max platformunda izlenebilir durumda olmayacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu