The Medium İçin 15 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı

Hüseyin Oğuz
Hüseyin Oğuz
1 Dk Okuma Süresi

Çıkışına sayılı günler kalmışken geliştirici ekip Bloober Team, The Medium için 15 dakikalık bir oynanış videosu yayınladı.

Gösterilen videoda, oyunun temel mekaniği ,iki gerçeklik arasında geçiş yapabilme, detaylı gösterilmiş. Gerektiği yerlerde iki gerçekliği aynı anda görebiliyor, birinde ilerlemek için ikincisini kullanabiliyoruz. Sadece bu geçişler sizin kontrolünüzde değil, önceden ayarlanmış gibi duruyor. Bu da serbest oynanıştan ziyade nerede ne yapacağınızı tahmin ediyormuş hissi oluşturabilir. Yine de şüphesiz bu sene gelecek en ilginç yapımlardan biri The Medium.

Oyunun konusuyla ilgili de ufak bir aydınlatma yapalım. Oyuncular sadece bir Medium’un (oyunundaki karakterimizin) çözebileceği karanlık bir gizemi keşfedecekler. Aynı zamanda gerçek dünyayı ve ruhlar alemini de keşfedip, her iki dünyayı da kapsayan bulmacaları çözecek, derin ve rahatsız edici sırları ortaya çıkarmak için psişik yeteneklerini kullanacaklar. Bütün bunlara ek olarak, açıklanamayan bir trajediden doğan bir canavar, yani Maw ile karşılaşacak ve hayatta kalma mücadelesi verecekler.

The Medium 28 Ocak’ta PC, Xbox Series X/S için çıkış yapacak.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Ben, uykusunda yazan adam henüz daha uyanmadım.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir